ЭкстрасенсиХаЯ• 03 августа 2024
Куди найкраще поїхати на відпочинок у вересні?
У Болгарії вже буде прохолодно ніби
Обижулька• 03 августа 2024
Греция, Испания, Франция - мои фавориты
Черногория, Албания и Хорватия - была в сентябре, тепло еще было. Вообще чудесно отдохнула.
В Болгарии не была, не знаю.
Исходите из Бюджета :)) мест очень много классных, сентябрь - это супер-сезон.
В Болгарии не была, не знаю.
Несу добро людям• 03 августа 2024
В минулому вересні були на Родосі з 16 вересня 2 тижні, вода +28 повітря 30-34.
Дівчина Бобула• 03 августа 2024
Греція
постійно до війни їздили у вересні, ляпота: людей набагато менше, спеки нема, водичка теплюсінька, ціни теж радують