Фіфачка• 04 августа 2024

А правда, что дисфункция меймобиевых желез рано или поздно

Приводит к слепоте?
автор Фіфачка • 04 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Оперувалася в своєму місті в обласній офтальмологічній лікарні. Що означає в якому віці чи що? Я багато років використовувала кільце, припинила тільки в 2023, бо зараз воно мені поки не потрібно. Ні, краплі не використовую ніякі.
Имеется в виду, со скольки лет у вас дисфункция и с какого возраста принимали гормоны?
Это примерно в одно и то же время было?
Начало дисфункции и приём гормонов?
Огромное спасибо за ответы вам.
Роздратована шкіра• 04 августа 2024
Ответ дляФіфачка
Это примерно в одно и то же время было?
Начало дисфункции и приём гормонов?
Огромное спасибо за ответы вам.
Ні не помітила збігу в часі. Гормони приймала періодично. Як спосіб контрацепції зокрема. Багато які, просто після 35 вже підходять лише дуже низько дозовані або ставити Мірену, якщо нема протипоказів. Проблема виникла в 2018 році. От з того часу і слідкую. Для профілактики мені можна карати краплі будь-які зволожувальні, але бажано виробництва ЄС і періодично з кортикостероїдами, бо вони впливають на роботу самих залоз.
автор Фіфачка • 04 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Понятно.
Просто у меня эта проблема именно на гормонах вылезла.
До этого не было такой проблемы.
Сейчас 2 месяца их уже не принимаю.
Надеюсь, со временем смогу, как и вы, обходиться гигиеной век и самомассажем, без капель.
Огромное спасибо
Роздратована шкіра• 04 августа 2024
Ответ дляФіфачка
Понятно.
До этого не было такой проблемы.
Сейчас 2 месяца их уже не принимаю.
Огромное спасибо
Нема за що. Все лікується. На зір не впливає. Я перевіряла цього року, все добре. Хоча коли очі втомлюються від монітора інколи здається, що дивишся наче крізь дим від вогнища. Тим не менш, зір 100 обидва ока.
автор Фіфачка • 04 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Просто мне говорят, что если это было вызвано препаратами, а без них не было, возможно, нужно подождать, пока все гормоны восстановятся.
Говорят, что это возможно, так как я довольно молода (мне почти 32 года).
Что, возможно, я смогу без капель, как раньше.
Роздратована шкіра• 04 августа 2024
Ответ дляФіфачка
Мені навіть трошки більше було років в 2018. Як бачите, все відновилося і я живу без крапель.
автор Фіфачка • 04 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Я была просто в довольно именитых клиниках своего города, но мне про операции никто не говорил.
Хотя блефарит есть.