Горлаю зрання• 03 августа 2024
Дієві заспокійливі
Хто які заспокійливі приймає? Стреси постійні. Не буду заглиблюватися в подробиці, коротше кажучи, я вирішила, що без заспокійливих не обійтися. Сімейний лікар радить гліцин і "не беріть дурного в голову". Що допомагає вам?
P.S. Велике прохання алкоголь не пропонувати)
СирОжино пирОжино• 04 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
’Не беріть дурного в голову’,найкраще допомагає.
Не допомагає( Воно саме лізе
Горлаю зрання
• 04 августа 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Не допомагає( Воно саме лізе
Підтримую, що не допомагає(
Мовчу, але хочу• 04 августа 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Не допомагає( Воно саме лізе
То відійдіть від того місця,звідки воно лізе.
Сходіть в лікарню,допоможіть хворим людям як волонтер.Дуже заспокоює нерви.
ВсеЧетко• 04 августа 2024
мне гидазепам - никак.
помогает только прегабалин, но только разово и в совсем критических ситуациях, когда уже не выдерживаю.
На_оба_рот• 04 августа 2024
Ответ дляЮпитерная
Утром и вечером в дозировке 0.02г
Спасибо, тоже надо попробовать
Юпитерная• 04 августа 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Спасибо, тоже надо попробовать
Начинать лучше вообще с половинки таблетки утром и вечером, может быть сильная сонливость с непривычки. А через недельку уже целую.
Бабулька• 04 августа 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Не допомагає( Воно саме лізе
бифрен , стресс-стоп..
Там все розмивчато• 04 августа 2024
Атаракс. Але він протитривожне, а не заспокійливе. Із заспокійливих засобів іноді точково приймаю седістрес на травах. Мені ок.
Суцільна зрада• 04 августа 2024
Валерьянка курсом, если не помогает анантавати курсом. Если и єто мимо, бифрен, адаптол.
Гидазепам и антидепресанты имеют кучу побочек, к ним обращаться , если ничего полегче не помогло.
Лично мне анантавати помогает.