Ласковая_львица• 05 августа 2024
Хто знається на заповітах, потрібна порада
Суть питання: приблизно в 2020 був зроблений заповіт на земельну ділянку і хату на ній, зараз потрібно внести в акт зміни і земля зменшиться на 20 метрів.
Чи буде дійсний цей заповіт?
Людина, що писала заповіт, жива, але за кордоном.
Чи буде дійсний цей заповіт?
Ласковая_львица
• 05 августа 2024
Ответ дляМамаБест
І ще, сам заповіт буде дійсним. Це не є причиною скасування. Там ж можуть бути і інші пункти.
Питання чи ви зможете скористатися правом на спадщину
Саме це мене в цьому заповіті і цікавить))
.Апельсинка.• 05 августа 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Зараз читаю, то зміна площі = новий кадастровий номер. По суті це то й же поділ, було 1000 метрів, стало 980 і 20.
Ну незнаю. Насправді треба бачити документи. Але є в мене підозра, що не 980 і 20, а змінилися межі. Тобто у вас 980, а в сусідей+20 до вже існуючого зд
Диви яка я пава!• 05 августа 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Вона і підпише, їй надішлють поштою
в Германию ?
сомневаюсь
Ласковая_львица
• 05 августа 2024
Ответ дляМамаБест
Так, зміна меж. У неї умовно є 1000, а буде 980. У сусідів є 1000, буде 1020. Може я не до кінця розумію різницю між поділом і зміною меж, але суть така
Ласковая_львица
• 05 августа 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
в Германию ?
сомневаюсь
Чому, і в Австралію документи відправляють, змінюється тільки вартість і час доставки.
Диви яка я пава!• 05 августа 2024
Ответ дляЛасковая_львица
с каких пор кадастровые ділянки в метрах выражаются ?
Ласковая_львица
• 05 августа 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Питання не в тому це 0.0002 га чи 20 м кв
.Апельсинка.• 05 августа 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Поділ коли з однієї зд роблять дві/три /чотири окремі і присвоюються окремі номери.
Зміна меж - це умовно перенесли лінію де закінчується зд на 5 метрів в право і внесли відомості в державний земельний кадастр.
Диви яка я пава!• 05 августа 2024
Ответ дляЛасковая_львица
землевпорядники часто пишут круглое число и никто там до метра не высчитывает.
К примеру у нас у всех соседей написано по 10 соток, и никто там точно не считал и не будут
.Апельсинка.• 05 августа 2024
І доречі ви самі можете зробити витяг про земельну ділянку. Раніше було щось коло 30 грн
Королева спама• 05 августа 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Наразі ще не зменшилася. Але якщо підпише нові межі ділянки з сусідами (насправді вони не нові, просто за документами на 20 метрів більші чим треба), то ділянка зменшиться. За ці метри спір не йде. Мене тільки цікавить чи буде дійсним заповіт після цього підписання
Дійсність заповіту визначається дієздатністю заповідача та відповідності волевиявлення його дійсним намірам.
Ласковая_львица
• 05 августа 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Раніше дійсно так точно ні хто не рахував, може приладів таких не було, може не заморочувалися, а тепер якщо у сусідів по боках все оформлено, то той що в центрі має халепу
Ласковая_львица
• 05 августа 2024
Ответ дляМамаБест
Я вже витягнула, безкоштовно, тільки реєстрацію через Приват підтвердила
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Інформація Державного земельного кадастру
про право власності та речові права на земельну ділянку
Королева спама• 05 августа 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Але це зміна розміру. Це куди віднести?
Нікуди. Спадкоємець отримає у власність ділянку в тому розмірі, який буде на момент відкриття спадщини
Королева спама• 05 августа 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Вона і підпише, їй надішлють поштою
Що їй надішлють?
Ласковая_львица
• 05 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
Що їй надішлють?
Якщо чесно я не знаю, щось на підпис про зміну меж
Ласковая_львица
• 05 августа 2024
Ответ дляМамаБест
Дівчата, може хто знає, може й заповіт так можна десь глянути?
Королева спама• 05 августа 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Тобто, вона там сама шось напише і пришле назад
Королева спама• 05 августа 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Зміна кадастрового номеру ніяк не скасовує права власності на ділянку. То навіть якщо його буде змінено (гіпотетично, бо уточнення розміру не тягне за собою зміну номеру), то при спадкуванні право власності заповідача підтверджується довідкою з Земкадастру. А про недійсність самого заповіту мова взагалі не йде, чому - я пояснила вище
.Апельсинка.• 05 августа 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Напевно технічна документація із землеустрою, для підписання