-Ань-• 05 августа 2024

Митинг против ТЦК

Волинська область, місто Ковель:
Элочка LA• 05 августа 2024
Ответ дляFilomena
Ви зрозуміли, що написали?
Ваш прозорий натяк на те, що ЗСУ вбиває жителів окупованих територій, пробиває дно.
І це мʼяко кажучи.
В топовой теме про Луганск об этом пишут открыто и радостно. Вы видели тему?

Olvia1987• 05 августа 2024
Ответ дляDumky
Ви хочете щоб загинули? І ?
Я хочу,щоб організатори ’испили эту чашу до дна’самі, а не лише інших посилали в пекло.
Dumky• 05 августа 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Нет, хочется, чтобы депутаты, которые принимают законы о штрафах от 17 тыс грн за не обновление данных и рассматривают законопроекты об экономическом бронировании, не словом, а делом показали, как они любят свою страну. И подали пример тем, кто не горит желанием отправляться в окопы.
Також за офіційними даними, серед депутатів, які пішли на фронт, нині відомо про 50 загиблих:

Чупилка Анатолій – депутат Черкаської обласної ради від “Свободи”, служив в 90-му окремому аеромобільному батальйоні, загинув ще під час АТО/ООС у 2015 році.
Матвіїв Тарас – депутат Жидачівської районної ради, що на Львівщині, воював у складі 24 ОМбр та загинув у Троїцьку в 2020 році.
Сергій Пономаренко – депутат Богодухівської районної Ради 7-го скликання від ’Європейської Солідарності’, загинув поблизу Харкова 28 лютого 2022 року.
Рудяк Тимофій – депутат Фастівської міської ради Київської області від ’Європейської Солідарності’, загинув 3 березня 2022 року на Київщині.
Марченко Олександр – нардеп 8-го скликання від партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, загинув 7 березня 22-го у Пущі Водиці.
Ковалів Володимир – депутат Самбірської міської ради, що на Львівщині, від “Свободи”, загинув 15 квітня 2022 року на Харківщині.
Сергій Духницький – депутат Волинської обласної ради 7-го скликання, депутат Ковельської районної ради від “Свободи”, загинув 24 травня 2022 року.
Роман Кузьмич – депутат Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області, загинув 3 липня 2022 року біля с. Григорівка, Бахмутського району, Донецької області.
Тарас Жеребецький – депутат Львівської міської ради від “Європейської солідарності”, загинув 18 липня 22-го поблизу Лисичанська.
Ігор Бур’янов – депутат Подільської районної у місті Кропивницькому ради 6, 7, 8-го скликань, Кіровоградської області від партії “Пропозиція”, загинув 5 жовтня 22 року біля с. Орлянка, Куп’янського району, Харківської області.
В’ячеслав Зайцев – депутат Запорізької міської ради від “Європейської солідарності”, загинув 5 жовтня 22 року на Донеччині.
Ігор Дяченко – депутат 7-го скликання Голопристанської міської ради, Херсонської області від “Свободи”, загинув 22 жовтня 22 року біля с. Терни, Донецької області.
Юрій Лунь – депутат 6-го скликання Львівської міськради від “Свободи”, загинув 25 жовтня 22 року у с. Невське, Луганської області.
Володимир Сенишин – депутат Великогаївської сільської ради Тернопільського району від ЄС, загинув 10 січня 2023 року на Донеччині.
Аркадій Піщанський – депутат Київської районної у місті Полтава ради від “Свободи’, загинув 24 січня 23 року, він був смертельно поранений у с. Парасковіївка, Донецької області, помер у військовому шпиталі Дніпра.
Віталій Свінціцький – депутат Львівської міської ради 7-го скликання від партії “Народний контроль”, загинув 25 січня 23 року.
Олександр Воробйов – депутат ’Європейської Солідарності’ у Чорнобаївській селищній раді, Херсонської області від ЄС, загинув 29 січня 23 року у Вугледарі.
Андрій Корнійчук – депутат Костопільської міської ради, Рівненської області від “Радикальної партії Олега Ляшка”, загинув 20 лютого 23-го року біля села Червонопопівка Луганської області.
Віталій Кабачок – депутат Полтавської обласної ради VII скликання від ЄС, загинув 3 березня 23-го біля Бахмута.
Іван Варчук – депутат Сокирянської міської ради, Чернівецької області від Аграрної партії України, загинув 4 березня 23-го на Харківщині.
Любомир Крупа – заступник голови Тернопільської обласної ради (2015–2020), депутат Тернопільської обласної ради 7-го, 8-го скликань та Великоберезовицької селищної ради від партії за майбутнє, загинув 23 березня 23 року на Куп’янському напрямку.
Артур Пірус – депутат міської ради Галицької Територіальної Громади, Івано-Франківська область від Української галицької партії, загинув 27 березня 23-го.
Анатолій Вертепний – депутат Вигодської селищної ради, Івано-Франківської області, загинув 8 квітня 23-го.
Анатолій Карбан - депутат Миргородської міської ради, Полтавської області від ЄС, загинув 13 квітня 23-го під Авдіївкою.
Олег Барна – народний депутат Верховної Ради 8-го скликання від ЄС, загинув 17 квітня 23-го на Донеччині.
Віталій Козачук – депутат Вишнівської сільської ради 8-го скликання Ковельського району, загинув 2 травня 23 у БахмУтському районі.
Юліан Матвійчук – голова Полтавської міської організації ВО ’Свобода’, депутат Полтавської міської ради 7-го скликання, помер у військовому госпіталі Дніпра від отриманих на фронті поранень.
Олександр Бобров – депутат Полонської міської ради, голова фракції, Хмельницька область від партії “Громадянська позиція”, загинув 8 червня 23-го на Запорізькому напрямку. Євгеній Брезицький депутат Великомихайлівської сільради, Дніпропетровської області, зигинув 23 червня 23-го.
Андрій Черніцький – депутат Хмельницької міськради 7-го скликання від “Свободи”, загинув 1 липня 23-го на Луганщині.
Сергій Слабенко – народний депутат України 4-го скликання, депутат Волинської обласної ради 5, 6, 7-го скликань від
Mira29-c3c3• 05 августа 2024
Ответ дляOlvia1987
Шукати компроміс.
Е ні .Ви писали про мир. Що Україні потрібно робити?
ingaruta• 05 августа 2024
митинги вся россия-твари верните детям отцов.шайгу путин верни мужей!твари!
Dumky• 05 августа 2024
Ответ дляOlvia1987

mymoly• 05 августа 2024
Ответ дляDumky
То чому Ви не в росії? І віддати усю Україну відразу чи частинами?
Удалено администрацией...
Дана-Нирвана• 05 августа 2024
Ответ дляDumky

Очень жаль погибших. Но я этих людей на Майдане не видела, и по ТВ тоже. А Яценюка и других известных личностей - видела. Но сейчас они не фронте. Как и их дети. Или когда дошло до дела ’куля в лоб, так куля в лоб’ уже не актуальна?
ingaruta• 05 августа 2024
Ответ дляmymoly
Удалено администрацией...
Да куда ей браться до ваших манипуляций,разумная вы наша.Вам скинуть денег на рейс Кишинев-Шерементьево?

Павела• 05 августа 2024
Ответ дляmymoly
Удалено администрацией...
mymoly• 05 августа 2024
Ответ дляingaruta
Кидайте вже. Чи це тіко розказні та ’на слабо’
автор -Ань- • 05 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
Удалено администрацией...
Навіщо кидати? В хазяйстві все знадобиться.
Для самозахисту, наприклад.
mymoly• 05 августа 2024
Ответ дляПавела
Удалено администрацией...
О десь я вже таке читала. То людина просто переживає, що її нікому буде захищати. Тепер ясно все.
Mystery -ing• 05 августа 2024
Ответ дляDumky
Скажіть який план щодо подальшого захисту України.

Окрім як уповати на зарубіжне фінансування і надання озброєння (з забороною деяких стран бити їх зброєю по території росії), та вигрібати і далі чоловіків на війну (без демобілізації, без строку закінчення війни).

Та і подивимся восени ще, коли почнеться ГПВ та не дай боже русня продовжить бити по енергетиці. Як повинні жити люди? В холоді, без води, в темряві? Там лише на відновлення скільки часу треба. Без обстрілів.

Та взагалі складно з Вами тягатися. Я такими високопарними словами не вмію користуватися.
автор -Ань- • 05 августа 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Бути готовою до війни. За стільки років можна було б підготуватись.
Belosnezka1980• 05 августа 2024
Ответ дляПавела
Удалено администрацией...
Так тільки такі і .опу рвуть, бо знають, що ніхто з їхніх на війну не піде. А ще ті, у кого доньки, і чоловіки з бронню. А такі, як я, то рашисти, ждуни, як там ще називають...
Павела• 05 августа 2024
Ответ дляmymoly
О, вже боти наскаржились на мій допис про Dumky. Цензура, така цензура. Все таки правда очі коле. Чужими життями розпоряджатись так легко, коли твої чоловіки в безпеці і ти їх на війну не відправиш.
Шеллар• 05 августа 2024
Молодці, підтримую їх на 100%. Сподіваюсь це буде в кожносу місті та селі.
mymoly• 05 августа 2024
Ответ дляПавела

Kidstaff Bot• 05 августа 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff