Волинська область, місто Ковель:
sunshine0610• 05 августа 2024
Ответ дляОленёнок
Для меня все, кто сейчас препятствует работе тцк - пророссийские ждунихи. Надеюсь, наши органы наконец станут адекватно реагировать в том числе на визжащих и лезущих к тцк баб, и на тех, кто подначивает и распространяет эти темы в сетях, фактически действуя в рамках российского ипсо. Сразу скажу - к тцк никакого отношения не имею. Но на фронте люди банально устали, а заменить их некем в том числе благодаря подобным действиям «пересичных».
Всем насрать. Умный здравомыслящий человек воевать не пойдёт, имхо
Ответ дляТеория Импетуса
Почему здесь вместо ответа на вопрос, отвечают каким-то флудом?
Перечитайте диалог и ответьте пожалуйста на вопрос -жители оккупированной Россией территория Грузии - воюют в Украине?. Их там насильно мобилизируют?
Перечитайте Ваш пост 102. Вьі пишете - Абхазия
Дана-Нирвана• 05 августа 2024
Я думаю, те, кто в этой теме одобряют или оправдывают действия ТЦК, на 💯 уверены, что их близких это не коснется. Потому что или бронь, или в ЕС ждут победу, или их муж/брат/сын/отец уже на фронте, и срабатывает принцип ’раз мне хреново, пусть и остальным так будет’.
LiliaBella• 05 августа 2024
Ответ дляОленёнок
Да, надо бороться, всех парней отпустит. И тех, что уже на фронте, они тоже к детям, женам хотят. А раша пусть идет дальше, оккупирует новые территории, я так понимаю, вам очень этого хочется. Только почему-то подобные индивидуумы считают, что именно к ним раша придет с цветами, а не ракетами.
Удалено администрацией...
Ответ дляТеория Импетуса
Про ’вбивати українців ідуть
з окупованих територій’ написала не я.
Ви коли в ’ групі рашисток’ сиділи, так само там уважно читали? А потім розповсюджували наклеп?
Розкажіть як ви потрапили до групи ’сплетница KidStaff’ ? Таємна неоднозначниця?
з окупованих територій’ написала не я.
Ви часом не температурите?
Я розумію, що у вас якась параноя щодо мене. Це ж ви мені щось про тему пінгвінів намагалися навʼязати?
Але іноді якщо здається, то це дійсно просто вам здається)
Ответ для-Ань-
Жан Новосельцев народний журналіст. Висвітлює новини в Україні і в світі.
За правду його спробували засудити. Є прямі ртансляції з зали суду.
Випустили під великий залог. Люди викупили людину.
Кілька місяців тому заблокували канал Жана Новосельцева на ютубі.
Новини, дуже невигідні для внутрішніх ворогів українського народу.
Зокрема, ссилка на рішення суду в Єдинаму державному реєстрі судових рішень:
У Хмельницькому суд виправдав чоловіка, який напав із ножем на ТЦК, бо подумав, що вони грабіжники.
Дякую!
Ответ дляОленёнок
Воевать должны только добровольцы,иначе чем мы лучше и за что боримся! Сейчас у нас империя похуже чем у них и война только для бедных,и люди это видят!
LiliaBella• 05 августа 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Точно
Ответ дляДана-Нирвана
Или сами в ТЦК/в штабе/возле кормушки
Ответ дляПавела
Ні, багатодітний + бронь.
По темі, вчора натрапила на відео з Одеси, де жінки відбивали чоловіка від ТЦК і кричали, щоб він був проклятий. Шкода, що ТЦК вони повністю дискредитували військових. І прості мобілізоівні чоловіки у формі точно не заслуговують, щоб їх боялись, сторнились і проклинали, коли вже не розбирають де військовий, а де ТЦК.
Ну интересно получается , они рожают и свободны , а наши мужья/ сыновья должны идти их защищать?
Теория Импетуса• 05 августа 2024
Ответ дляFilomena
Ви зрозуміли, що написали?
Ваш прозорий натяк на те, що ЗСУ вбиває жителів окупованих територій, пробиває дно.
І це мʼяко кажучи.
Перечитуйте, діалог і переадресовуйте свої претензії
Теория Импетуса• 05 августа 2024
Ответ дляFilomena
Ви часом не температурите?
Щодо вас ? І чим підкріпкріплена ця зарозумілість? :)) Та це ж ви прибігли в мене вчепилися, я вам нічого не писала.
Які пінгвіни??? То в кого температура?:)
Ви ж тут просто для того, щоб відвести тему від незручного обговорення
LiliaBella• 05 августа 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Никто из моего окружения чьи мужья и сыновья воюют, не поддерживают действия ТЦК. Судя по тому какие дифирамбы она им поет, понятно, чем занимается её муж.
Удалено администрацией...
Ваша величність• 05 августа 2024
Ответ для-Ань-
Не перекручуйте.
ТЦК не надали доказів, що у зазначений день та час вони були при виконанні обов´язків.
А що вони там робили? Шабашили?
Ця справа звичайна хуліганка.
А що вони там робили? Шабашили?
Ця справа звичайна хуліганка.
LiliaBella• 05 августа 2024
Ответ дляNastYulya
Не пишите того , чего не знаете. У татарских лидеров вывезли сыновей , чтоб те сдерживали толпу. Татар паковали пачками. Мужчин очень много выехало. Женщин вроде не трогали, во всяком случае я таких случаев не знаю.
Удалено администрацией...
Теория Импетуса• 05 августа 2024
Ответ дляFilomena
Ви часом не температурите?
Мені нічого не здається, чого і вам бажаю.
Mystery -ing• 05 августа 2024
Ответ дляDumky
От звідки в людей впевненість, що при росії буде краще? І з тцк в тому числі?
У людей є досвід, є розум тощо. Багато хто вже побачив що це за війна вже після року.
Людям набридла війна. Простим людям. Хочуть тишу, без обстрілів, без повітряних тревог, без турбування про родичів - що воюють і кожну годину ризикує життям.
Ось нещодавно колона йшла на обмін. 250 на 250... Тіл...
....
Скільки нас і скільки ворога?
Ми швидше закінчимося, аніж ворог. Таке враження- що дехто цього не розуміє і давить за продовження війни...
....
Скільки нас і скільки ворога?
Ответ дляВаша величність
Не перекручуйте.
А що вони там робили? Шабашили?
Ця справа звичайна хуліганка.
А що вони там робили? Шабашили?
Ця справа звичайна хуліганка.
Хай всі люди і громадяни вчаться: підійшли до вас якісь особи в формі - зразу вимагайде доказів хто вони такі і наскількі законні їхні вимоги.