Тему створюю без аноніма, подруга стверджує, що так. Невже це реально, якщо закон цьому суперечить, лише добровільна згода. Тобто, зупинили, скрутили і все, не випустять незважаючи ні на що?
Не знаю чим наша історія закінчиться. Брат чоловіка хотів привести до ладу всі документи. У нього 3 група пожиттєва, пов´язана з серцем. Подробиць не знаю, у нього трубка замість чогось йде до серця чи від серця. Потрібно вже операцію знову робити, бо вона завузька. Але він вдома, не працює, по маленьку собі займається господарством. І тут йому говорять,що він придатен до служби. Але ж йому ні бігати, нічого такого не можна робити. Тому будуть дообстежуватись і можливо робити операцію.
Ответ дляСветік
Це просто жах, якщо людина має офіційно оформлений статус інваліда, як таке може бути? Але відстрочку надали?
Ответ дляIryska kr
Не знаю, що там з відстрочкою. Поки обстежуються, бо йому останнім часом не добре, тиск високий завжди. Він таблетки п´є з раннього дитинства постійно. Надіємось на краще.
Ответ дляIryska kr
Нехай буде здоровий і питання вирішиться!
Просто шкода, що так все робиться. Він би собі б потихеньку жив, проліковувся б. А тепер із-за таких обставин потрібно наважуватись на операцію, яка не є взагалі простою. Йому її робили підлітком, коли ще організм молоденький. Зараз 38 років і така от ситуація(((
Ответ дляСветік
Та це взагалі жах