Попразендовна• 05 августа 2024
То мої загони чи це реально не ок?
До слова, я виросла без брата чи сестри
Чи норм що жінка знає менше аніж сестри наприклад? Щодо фінансів чоловіка і то які машини він купує для бізнесу і так далі?
Чи норма що мужчина може з сестрами говорити годинами, ?
Що він наприклад дуже щасливий з ними а з вами ну такоє навіть поговорити нема про що
Що коли в однієї з сестер проблеми то вони першим ділом дзвонять не чоловікам а своєму брату ?
То для вас ок ? Для мене то щось не здорове
І сам факт що сестри завжди знають більше ніж жінка про плани на життя і майбутнє мужчини
Для мене то дикість
Може тому що я виросла одна ?
Для мене то дикість
Може тому що я виросла одна ?
Результат:
вже голосів:
77 (82.8%)
Це не ок
16 (17.2%)
Це ок
Попразендовна
• 05 августа 2024
Складається що ці сестри і є жінка чоловіка але не його справжня жінка
Вакцениро Вона• 05 августа 2024
У меня есть брат и да, со мной он мог поговорить откровенней, чем с женой.
У моего мужчины две сестры, с одной он более тесно общается, да они могут обговорить какие-то вопросы, которые со мной он не обговаривает (в основном это тема их родителей)
Меня это не волнует, считаю вполне ок.
Капитанша• 05 августа 2024
У мужа есть сестра, у них хорошие отношения, она не в курсе наших планов, финансов и тп. Общаются раз в неделю - две по телефону
Попразендовна
• 05 августа 2024
Ответ дляКапитанша
А коли сестра була б близькішою ніж ви і ви б знали менше планів ніж сестра як ви реагували б ?
Попразендовна
• 05 августа 2024
Ответ дляSo_so
Я выросла без сестры, но это не мешает мне знать, что для меня нормально.
Если Вы сама не знаете, что Вам нужно, что для Вас подходит, хорошего не получится.
Тобто для вас годинами кожен день і розказувати плани на майбутнє сестрам більше ніж жінці то ок ? І ділитись з ними більше і бути щасливим тільки з ними ?
Ответ дляПопразендовна
Я такого мужчину дальше чашки кофе не рассматривала бы. Для этого не нужно иметь сестру. Проблема жены этого мужчины не в том, что она выросла без сестры.
Не гавкаю- но охраняю• 05 августа 2024
Ответ дляПопразендовна
А откуда у него столько времени свободного?
Ухахайкина• 05 августа 2024
Ответ дляПопразендовна
Це ок зі сторони сестер.
А ось в стосунках чоловіка і жінки явно НЕ ок.
Але сестри в цьому не винні.
Візьміть нарешті відповідальність за свої вчинки на себе. Тільки ви є творець свого життя.
Але сестри в цьому не винні.
Попразендовна
• 05 августа 2024
Ответ дляSo_so
А в чому?
Щось не спиться• 05 августа 2024
Для кого-то не ок, кому-то нормально... у меня есть старший брат и у нас отличные отношения. Мы часто общаемся семьями, и возможно, я знаю его немного с другой стороны,как брата, но его жена знает его, как мужа, как мужчину.. Если мне нужна помощь или что-то случилось, я всегда звоню мужу.
Пульт от линолеума• 05 августа 2024
нормальные мужики большая редкость.бывает так что с братом повезло а с мужем нет.
Попразендовна
• 05 августа 2024
Ответ дляSo_so
В мозгах
А більш розгорнуту відповідь можна попросити у Вас,
Ухахайкина• 05 августа 2024
Ответ дляПопразендовна
Так в цьому винні ви з чоловіком. Що не змогли збудувати нормальних сімейних стосунків. Що між вами немає близькості.
Пригощаю кашею• 05 августа 2024
Я сестра и это не ок, но и брат который ненавидит свою сестру из-за конкуренции тоже не ок
Наездница• 05 августа 2024
Ответ дляПопразендовна
Если у него бизнес, откуда время на часовые розмовы?
Не виправдовуюсь• 05 августа 2024
Мій колишній чоловік теж скаржився що про все дізнається останнім і нема між нами близькості. Ну як сказати, якщо людина тебе постійно повчає, критикує, чи применшує значення твоїх переживань, логічно що з нею не хочеться ділитися. З сестрою чоловіку може бути легше спілкуватися саме тоту що вона вміє просто слухати, а не мозок виїдати.
Байрактара• 05 августа 2024
Близькі стосунки з сестрами-ОК, але неблизькі стосунки з жінкою -це проблема. А в чому її причина, можете тільки ви з´ясувати
Болтушка Му• 05 августа 2024
Ответ дляПопразендовна
Что вы имеете ввиду быть счастливыми с сестрами?
Он с ними ездит на отдых, ходит в кафе, кино, проводит с ними время пока жена сидит дома и т.д?