Залатавая• 06 августа 2024

Німеччина, земля Баден. Хто де працює,щоб допомогли з гуртожитком

Німеччина, земля Баден. Хто де працює,щоб допомогли з гуртожитком при роботі. Підкажіть будь ласка
бювет_в_обед• 06 августа 2024
А що ця земля вже не приймає?

Харчовий тріль• 06 августа 2024
Ответ длябювет_в_обед
А що ця земля вже не приймає?
Вона приймає формально, але на ній біженців вже не лишають. Відправляють у інші землі.
Це гарна земля з високими зарплатами та безліччю вакансій, тому туди багато біженців їхало в надії зачепитись
автор Залатавая • 06 августа 2024
Ответ дляХарчовий тріль
тут здається що одні заводи для чоловіків :(
Та прям багіня• 09 августа 2024
Мене це також цікавить. Тому що я вже маю кілька контактів посередників, але ніхто з них не надає житло.
автор Залатавая • 09 августа 2024
Ответ дляТа прям багіня
мабуть тільки готелі дають,якщо там працювати
Та прям багіня• 10 августа 2024
Ответ дляЗалатавая
Так, готелі точно. Є знайомі, працюють в готелі, але в Австрії. Проживання та харчування безкоштовно. Я мала б виходити з вересня на фабрику, але мабуть пошукаю готель. Тому що на майбутнє, щоб приїздити на заробітки, фабрика не буде вигідно, проживання, харчування, доїзд до роботи за свій рахунок, пів зарплатні на це піде.