Всіх підсаджую• 06 августа 2024
Хелп! Набряк полової губи
Дівчата це побічна дія чи мені капец?
Набряк помітила ввечері, думала натерло трусами. Ліва велика губа і наче як шкіра під нею тверда, прямо відчуваю і як там щось заважає..переживаю капец.
5 днів ставила тержинан, може це від нього?
Всіх підсаджую
• 06 августа 2024
В мене руки трусяться, все такого собі надумала..
На зпп провірялась, віч, сифіліс і т.д все чисто
Хоч би не якась пухлина
Коник-стрибунець• 06 августа 2024
Мабуть, під шкірний прищ якийсь. Не давіть. В мене знайома вирішила видавити, а воно пішло все всередину, наче свищ, аж в сідницю. Операцію робили.
Всіх підсаджую
• 06 августа 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Немає прищику, прям наче все як тверде
Підмилась ромашкою, завтра треба до лікаря якось потрапити
Миловидна леді• 06 августа 2024
Я бы не лезла туда, а пошла к врачу
Такое место специфическое, хрен его знаеь что там могло набрякнуть и от чего
Может ударились? Трусы вам маленькие чтоли что так могли натереть?
Смурфик• 06 августа 2024
Воспалилась бартолиновая железа.Может само пройти, а может и вскрывать придется, если гной будет набирать.
Чарочка діда• 06 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Немає прищику, прям наче все як тверде
От аллергии выпили?
Всіх підсаджую
• 06 августа 2024
Ответ дляМиловидна леді
Я бы не лезла туда, а пошла к врачу
Ні не вдарялась, труси не малі
Миловидна леді• 06 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Ні не вдарялась, труси не малі
Ой, автор идите к врачу обязательно
За ночь может еще хуже стать, я в таких местах паникерша капец
Всіх підсаджую
• 06 августа 2024
Ответ дляЧарочка діда
От аллергии выпили?
Ні, випью наніч, але є тільки цетрин, він допоможе?
Всіх підсаджую
• 06 августа 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ой, автор идите к врачу обязательно
Я теж, вже тиск підскочив
Чарочка діда• 06 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Так выпейте сейчас
Смурфик• 06 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Нет.Бартолинит не имеет никакого отношения к аллергии.
Бензопирен• 06 августа 2024
Мажьте Левомеколью. Это может быть прыщ. У меня так было несколько раз
Королева ганделику• 06 августа 2024
Автор, сходіть до лікаря завтра, а сьогодні не накручуйте себе
Нічого з вами за ніч не буде.
То бартоніліт, в мене таке було
Неприємно, але лікується
Нічого з вами за ніч не буде.
То бартоніліт, в мене таке було
Неприємно, але лікується
Дверной_Проем• 06 августа 2024
Можливо краще йодну сітку, він підсушує, а левоміколь може ще підсилити ʼвитягнутиʼ
Королева ганделику• 06 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Дівчата це ж все лікує гінеколог чи хірург?
К гініку спочатку, якщо ви одразу звернетесь, то буде без ускладнень, вона й вилікує
Коник-стрибунець• 06 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Гінеколог, обов´язково сходіть, якщо не прищ, то щось же відбувається під шкірою
Королева ганделику• 06 августа 2024
І нічо не робіть самі, будь ласка
Бо вже йодну сітку радять
Амбасадор щастя• 06 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Хоч би не якась пухлина
Бартолинит, успокойтесь. Он бывает и без хирургич вмешательства проходит
Всіх підсаджую
• 06 августа 2024
Дівчата як заспокоїтися, бо я вже плачу...боюся щоб не саме погане щось.
Королева ганделику• 06 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Як ви зазвичай заспокоюєтесь?
Накатіть може і йти спати
Всіх підсаджую
• 06 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Як ви зазвичай заспокоюєтесь?
Накатіть може і йти спати
Не пью алкоголь, так би бахнула. Фільм буду дивитись може допоможе відволіктися
ГендиреХтор• 06 августа 2024
У мене було щось подібне,як шишка дуже велика там, само пройшло, поки збиралася до лікаря
Петриківна• 06 августа 2024
Схоже на бартолинит. От цього не вмирають, заспокийтеся. Якщо боляче, випийте знеболююче, а завтра зранку на такси к гінекологу. Якщо є можливість, можна навіть кудись в прийомний в гінекологію, або просто к гінекологу.
Всіх підсаджую
• 06 августа 2024
Ответ дляГендиреХтор
Та я вже в паніці, піду завтра якщо запишусь. Тут поруч є медичні центри. Саме ближче Оксфорд медікал, не знаю які там лікарі бо туди до гінеколога не ходила.
Ку-кусик• 06 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
А що моде бути погане? Воно так швидко не розвивається
ГендиреХтор• 06 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну чого плакати? І чого зразу погане,у мене схоже було,потім на нозі як пухлина велика з‘явилася,також надумала собі вже) само пройшло за тиждень . Не думаю,що у вас щось погане. Не варто себе накручувати