Нетутешня• 06 августа 2024

Для чого люди обманюють в дрібницях?

Є знайома, не дуже близька,але періодично разом поводили час і діти разом граються. Помітила, що вона постійно бреше про якісь ситуації, які впринципі мені байдужі і ні на що не впливають. Це якась така погана звичка чи психічний розлад?
Результат:
вже голосів: 45
14 (31.11%) Не нормально
14 (31.11%) Псих.розлади
9 (20%) Р-т
5 (11.11%) Це норма, теж так роблю
3 (6.67%) Інші варіанти
Пусин Кукин• 06 августа 2024
Звичка

Червона рута• 06 августа 2024
Бывает по разному. Чаще всего, человек в ваших глазах хочет казаться лучше, чем есть на самом деле.
автор Нетутешня • 06 августа 2024
Ответ дляЧервона рута
Але ж мені по великому рахунку байдуже, ми не настільки близько знайомі, щоб якось її оцінювати
Админко• 06 августа 2024
Це психологічна проблема, коли людина хоче здаватися більш цікавою, ніж вона є. Виходить через невпевненість у собі. Можливо, таких людей в дитинстві не слухали батьки, не звертали уваги. Якщо це просто «приукрашивание» ситуації, то нічого кримінального в цьому немає. Ну така людина
Аnnеt• 06 августа 2024
Ответ дляНетутешня
у нас такая родственница. с детства брехуха во всём. к ней отношение у всех пренебрежительное, а она продолжает придумывать себе альтернативную реальность. уже не умеет иначе.
Червона рута• 06 августа 2024
Ответ дляНетутешня
Ну, быват. Очень часто такое у людей, которых в детстве мало хвалили родители, только за какие то большие достижения и то не факт. Вот человек хочет казаться лучше, рассчитывая по ситуации, на ваше одобрение или зависть.
Мальчун-задирун• 06 августа 2024
В мене батько бреше завжди. У дрібницях, у великому, із сенсом і без. Ні слова правди никому і ніколи.. ХЗ нащо, така брехлива людина. Проголосувала за псих.розлад
автор Нетутешня • 06 августа 2024
Ответ дляМальчун-задирун
А як мама з ним жила і ви в дитинстві?
Мальчун-задирун• 06 августа 2024
Ответ дляНетутешня
А як мама з ним жила і ви в дитинстві?
Мама норм живе, мене він бісив завжди.

Админко• 06 августа 2024
Тут ще варто розуміти, що ви маєте на увазі під брехнею. У мене просто таке є, я часто підсвідомо ніби перебільшую деталі при розповіді історій, до придумую щось( Це важко контролювати. Але в глобальному сенсі я дуже чесна та щира людина
автор Нетутешня • 06 августа 2024
Ответ дляАдминко
Про посаду, про відпочинок, про чоловіка, насправді багато різних дрібниць і не дуже дрібниць. Я просто не розумію сенсу в такому. Вирішила припинити спілкування
котопёс• 06 августа 2024
золовка такая, постоянно врет в мелочах, потом забывает кому что говорила, выкручивается постоянно врет опять, и ее вранье тоже ни на что не влияет, пустобрех какой-то. но она всю жизнь такая, на нее уже внимания никто не обращает.Мне кажется это что-то в голове не так у таких людей
Админко• 06 августа 2024
Ответ дляНетутешня
А, ні, тоді це не підходить до того, про що я писала :/
Love_Love_Love_• 06 августа 2024
Хвороба, псих відхилення, в мене бувший такий був. Наприклад; ти на якій вулиці?
На Личаківській ( а сам на пр. Свободи)
Ти їв борщ?
Ні солянку ( хоч їв борщ)
Файна_зупка• 06 августа 2024
Ответ дляАдминко
Лично я неуверенна в себе. Мне нередко хочется казаться лучше, чем я есть. Но склонности врать в мелочах у меня нет
Сметчица• 06 августа 2024
Неправильно про бажання показатись доя когост краще. Таким людям плювати на думку інших, інакше б не брехали. Інакше працює: людина обманює в дрібницях, або прибріхує щось маловажливе, щоб для себе відчувати таку собі мікровладу над співбесідником, ставить себе вище, така собі форма зверхності, що ´от я можу´ і мені нічого за це, і всі дурні, а я розумна.
#Пойду_кгадалке• 06 августа 2024
А як ви виявляєте брехню?
Лучше всех• 06 августа 2024
Може бути що людина так бачила ситуацію, навіть якщо це стосується фізичного ( грубо кажучи для вас 1 цукерка це дрібничка і нічого не вартує а для іншої людини навпаки )
Лучше всех• 06 августа 2024
Ответ длякотопёс
Може бути що її думку і бачення раніше знецінювали ( не обовʼязково в дитинстві) і на підсвідомому рівні людина це робить щоб її думку або ситуацію не засудили або знецінили вона викручує

Оце так цабе• 06 августа 2024
У меня есть такая подруга. Оооочень бесило. Причем я не скажу, что она пытается казаться лучше, чем есть - она интересный человек, с интересной, насыщенной жизнью, с ней классно поговорить. Но в мелочах постоянно обманывает, причем в несущественных, которые ни на что не влияют. Зачем, я так и не поняла, но решила воспринимать это как особенность человека просто.
Не цілуюсь з бодуна• 06 августа 2024
Ответ дляНетутешня
Если вы не знаете ее близко, откуда вы знаете, что она врет про какие-то ситуации? Вы за ней следите?
котопёс• 06 августа 2024
Ответ дляЛучше всех
мой муж ( это его сестра) говорит что она с рождения такая, а родители ее в попу целовали по жизни, любименькая доня,так что не знаю.
Губи до вух• 06 августа 2024
Врут по привычке
Бывший врал в таких мелочах, просто не передать. Однажды, спустя много лет, откровенно признался, что врёт и врал по привычке даже в неважных вещах.
Лучше всех• 06 августа 2024
Ответ длякотопёс
Може бути що вона в дитинстві ( як і більшість дітей перебільшували, додумували …) але через те що вони її в попу цінували вона не подорослішала і ця звичка залишилася або все ж її не так сильно в плані емоційної підтримки цілували в попу і саме тому в неї ця штука залишилася

Це лише догадки і точно нічого сказати не можу
автор Нетутешня • 06 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
А як ви виявляєте брехню?
Потім комусь іншому бреше інакше, навіть її чоловік не завжди в курсі як правильно
автор Нетутешня • 06 августа 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ні, але все одно так виходить, що попадаються якісь спільні знайомі, співробітники