Та прям багіня• 07 августа 2024

Дзвінок на номер Київстар, абонент відхилив дзвінок, або зайнятий

Телефонуючи на номер Київстар, постійно «абоненту зайнятий, або відхилив ваш дзвінок». Номер точно не заблокований.
Абонент чекає на дзвінок, і не зайнятий і не відхиляв, а навіть не знає, що йому телефонують.
Чому так? Що зробити?
Силиконочка• 07 августа 2024
В київстара постійно така хрінь. Скоро ним нізто не буде користуватись. Що кажуть на 466?

автор Та прям багіня • 07 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
Кажуть, що «на жаль зараз всі лінї зайняті», до того оператора неможливо додзвонитися, а чат-бот «не розуміє мого питання».
Трусиковед• 07 августа 2024
Вчера люди писали, что еще и деньги поснимали на несуществующие услуги. А меня тоже такое было, так я пополняю впритык. В тарифе есть услуга 100 минут на другие операторы, так при звонках не могу дозвониться , отвечает на рахунку нема грошей, а как же неиспользованные 100 хв.? Короче, мутят . Задумываюсь о смене оператора
Eva030330• 07 августа 2024
Киевстар сегодня тоже разочаровал.
Написала менеджеру. Благо ответили, вроде разрулили. Но если бы я не написала менеджеру, то пиши пропало
Мэри Попкинс• 07 августа 2024
Ответ дляТа прям багіня
Тільки що дзвонила.466,потім головне меню,потім 2 і 9.
Через 3 хвилини взяли слухавку.
Трусиковед• 07 августа 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Через 3 хвилини взяли слухавку.
Ну а дальше?
Мэри Попкинс• 08 августа 2024
Ответ дляТрусиковед
Ну а дальше?
Что дальше?
Я свой вопрос решила.Подключила пакет бесплатных звонков в роуминге.
Со связью у меня ок,денег лишних не снимает.