Цікавить, чи приймають у лагер з тваринами
Планую виїжджати з країни , маю кішку та дуже не хочу її залишати
Як бути , які документі потрібні, чи важко перетинати кордон з твариною та які лагері приймають з котиками ? Чи не буде проблем з заселенням?
Можливо хтось має досвід , поділіться будь-ласка
Модные мальчишки• 08 августа 2024
Я вибачаюсь, а що таке лагер? Може щось би порадила, але не розумію, що ви хочете
Love_Love_Love_• 08 августа 2024
Ответ дляМодные мальчишки
От званка да званка я свой срок атматал
Модные мальчишки• 08 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
От званка да званка я свой срок атматал
Тепер зрозуміла))) Бо перечитала кілька разів і не можу зрозуміти, що автор хоче. Їй поселитися треба десь де приймають з твариною чи про які табори мова?
shkoda_anna• 08 августа 2024
Ответ дляjannjann77
Автор , у вас что - три кошки?
І одна з них україномовна!
Загальний перелік документів для перетину кордону з твариною:
1. Розпочати підготовку необхідно з чипування (ідентифікація тварини мікрочипом).
Мікрочип – це невелика мікросхема, розміром 2х12 мм, яку вводять під шкіру тварині. На чипі зберігається основна інформація про тварину: країна походження, порода, забарвлення, кличка, щеплення, ім’я господаря та контактний номер. Зчитати інформацію можна за допомогою сканера або мобільного телефону, що підтримує технологію NFC.
Параметри чіпа визначені Постановою 576/2013 та мають відповідати наступним стандартам:
– ISO 11784 з використанням FDX-B або HDX технологій.
– ISO 11785.
Важливо! Чіп повинен бути встановлений на першому етапі підготовки. Всі аналізи зроблені до цього моменту, будуть визнані недійсними.
При цьому дані чипа мають збігатися з наданими документами, перебувати в електронній базі, а штрих-код чипа повинен бути вклеєний у ветеринарний паспорт. Чипування необхідно провести до вакцинації від сказу або одномоментно з нею.
Процедура чипування досить проста та не завдасть Вашому улюбленцю шкоди. Її проводять у ветеринарній клініці. Орієнтовна вартість 500-700 гривень.
2. Щеплення від сказу – вакцинація має бути проведена лише у ветеринарній клініці. При цьому вакцина проти сказу має бути сертифікованою та відповідати стандарту WHO. У ветеринарному паспорті мають бути зроблені відповідні відмітки, які необхідно засвідчити підписом лікаря та печаткою клініки.
Звертаємо Вашу увагу, що проводити аналіз на антитіла до сказу можливо лише через 30 днів з моменту останньої вакцинації. Тому зробити щеплення необхідно не раніше, ніж за 30 днів до відбору проби та не пізніше, ніж за рік до дослідження.
При першій вакцинації повноцінно захищеною від хвороби тварина стає через 21 день після її проведення. У разі введення бустерних доз – у день введення.
Вартість послуги від 150 гривень та залежить від обраної вакцини.
3. Тест на титри антитіл проти сказу – лабораторне дослідження, яке дозволяє встановити ступінь антитіл проти сказу, тобто дізнатись чи захищена Ваша тварина після щеплення. Якщо титр антитіл менший встановленої норми, то тварину необхідно повторно вакцинувати проти сказу. На формування імунітету впливає ряд факторів: порода, вид, вік, кратність вакцинації тощо.
Важливо! Тест на титр антитіл до сказу здається не пізніше, ніж за три місяці до вивезення тварини за кордон. Дослідження проводиться в лабораторіях, визнаних Європейським Союзом. Список таких лабораторій за посиланням.
Орієнтовна вартість дослідження від 2200 гривень.Термінове проведення дослідження буде коштувати від 4000 гривень.
4. Паспорт європейського зразка, виданий державними ветеринарними закладами. Заповнюється документ англійською та українською мовами й діє до кінця життя тварини. Орієнтовна вартість оформлення близько 400 грн.
– ISO 11785.
Модные мальчишки• 09 августа 2024
Ответ дляфеечка.
Удалено администрацией...
А як назвати вас? Ви хто, якщо на рівному місті почали називати мене гнидою? Ви хвора на голову? Я запитала те, що було не зрозуміло і дівчата пояснили. Я надала посилання, які автору допоможуть. А що зробила ти, чорнорота, окрім образ?
Модные мальчишки• 09 августа 2024
Ответ дляBLUE_SKY
так пиво же
Я не зрозуміла спочатку, що воно, дівчата пояснили, бо перечитала кілька разів, зрозуміла, що кішку вивезти хоче, а куди і що невідомо. Дякувати богу, адекватні люди нормально підказали, що мова про табори для біженців.
Модные мальчишки• 09 августа 2024
Ответ дляфеечка.
Удалено администрацией...
Або зʼявляється, така гнида, яка на рівному місці ображає людей, як от феечка.