Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
DamianaD• 21 июня в 13:24
Підніму тему, щоб не закрили

СИРЕЛИ• 21 июня в 16:08
Ответ дляDamianaD
Підніму тему, щоб не закрили
дивно, що автор так довго не заходить. хоча б просто відписалася, що жива-здорова.
бресточка• 21 июня в 19:57
Ответ дляСИРЕЛИ
23.10.2025 був її останній вхід на сайт
СИРЕЛИ• 21 июня в 19:59
Ответ длябресточка
23.10.2025 був її останній вхід на сайт
не дай бог щось трапилось. бо якби пароль загубила, то вже давно новий аккаунт зробила.
OKSANA24K• 22 июня в 20:06
Також чекаю автора, та мрію почути вже щось добре та гарне для нас
Матусік• 26 июня в 21:39
Ответ дляMussja
Дівчата, що думаєте на рахунок нового вірусу, того що на кораблі. Де люди померли і не випускають інших, шукають тих що вже покинули корабель. Все нагадує початок корони. І я знову згадую цей сон автора, про дівчинку. Може це воно? І буде кінець війни нарешті?
Теж згадувала цей сон, але забула який рік дівчинка називала
Але чомусь на фоні новин про Крим, типу з нього почалося, ним і закінчиться
Хоча 2020 це дійсно більше про вірус.
Не знаю як хто, а я досі не можу повірити що вже 5йрік ( повномасштабного)
Згадую перші місяці, коли думали що пару тижнів, пару місяців і все стихне, не могли уявити що й на рік все затягнеться, а вже 5й....
Дуже хочеться миру, але не видно кінця краю тому всьому
Зараз особисто я сподіваюсь на те що русня котрим абсолютно не шкода нас, то хоч через дефіцит пального почне ворушитися
В кого ще є якісь думки, сни, передбачення?
Давайте підтримаємо тему і моральний стан одне одного.
Як завжди, бажаю всім нам дочекатися миру живими і здоровими
Saintpaulia• 27 июня в 11:21
Ответ дляМатусік
Хоча 2020 це дійсно більше про вірус.
З цікавості спитала в ші, що ще вагомого сталося в 2020, що пройшло повз нас через корону. З того, що написано, привернуло увагу хіба те, що 2020 рік став одним із найтепліших за всю історію інструментальних спостережень і підписання Авраамової угоди. Це теоретично можна притягнути за вуха, але сни такі складні до трактування, що зто знає
Матусік• 27 июня в 21:48
Ответ дляSaintpaulia
А хіба 24 не перевищив по температурі?
Дуже спекотно було, й не тільки в нас
А цього року мабуть буде ще жаркіше судячи з новин, бо ми виходимо на температури Африки без перебільшення
Saintpaulia• 27 июня в 22:17
Ответ дляМатусік
А хіба 24 не перевищив по температурі?
Дуже спекотно було, й не тільки в нас
Питання до ші було про вагомі події 2020 року, тобто на той момент це було так, якщо не збрехав (я не перевіряла). Зараз про температурні рекорди - кожного року новий (

OKSANA24K• 02 июля в 21:13
Дівчата, тихого вечора. Може десь щось гарне чули в провірених людей, аналитиків? поделіться, будь ласка, бо вже зовсім їде дах
Irena22• 05 июля в 18:07
Ответ дляOKSANA24K
В тікток Валентина Волошка. Вона таро викладає прогнози. Чомусь хочеться до неї прислухатися
СИРЕЛИ• 05 июля в 18:13
Ответ дляIrena22
і що вона каже? коли це жахіття вже скінчиться?
_Annyshka____• 05 июля в 18:29
Ответ дляIrena22
В мене тіктоку немає, в фейсбуці в неї відсутні прогнози, але в неї там трапляються досить неоднозначні пости. Складається враження, що в неї легка туга за совєтами.
Irena22• 05 июля в 18:56
Ответ дляСИРЕЛИ
Процеси на запущення кінця почнуться у серпні-вересні цього року. Війна до весни-літа 2027. Далі буде підписаний мир, ’зброї вже не буде’. Ще до 2030 року будуть вирішувати питання ТОТ, але всі території повернуться до нас.

А взагалі подальше процвітання України, сильна армія, воєнні напрацювання...
Матусік• 09 июля в 15:32
Ответ дляOKSANA24K
Найкраще що я бачила, знайшла у астролога,каже що з жовтня буде поступово зменшуватися ризик для будинків
Бо до повноцінного миру мабуть далеко, якщо русня не почне колотитися сама з собою