08 августа в 07:23

Порадьте лак для нігтів звичайний?

Просто Фіфа 08 августа в 07:24
Essie
Самоучка 08 августа в 07:38
ріммел
мадамГрицацуева 08 августа в 07:42
Ревлон гарні лаки.
Упругая попка 08 августа в 07:46
Звичайний лак в Єві за 12 грн. Ціле літо користуюсь ними
МатьЧасть 08 августа в 07:51
Макс фактор класні лаки. У мене взагалі багато є різних. Нехай хоч трохи позакінчуються і куплю CND винилюкс, тижневі лаки . Якщо сподобається перейду на них.
Мию вікна у мороз 08 августа в 07:53
Евелин с эффектом гель- лака. Носится неделю
Мотористка 08 августа в 07:59
Ответ дляМию вікна у мороз
О,мені його в Єві порадили. Коштує 3 копійки, добре наноситься та тримається
Акуна_Матата 08 августа в 08:04
Ріммель і Anny з дорожчих
Привіт з ботойбіччя 08 августа в 08:06
Мне Катрис нравится. Хорошая удобная кисточка и формула хорошая. Носятся норм. Цена-качество.
Крихітка на всі 08 августа в 08:48
Eveline 8-v-1
Гладиолус 08 августа в 09:09
Topface - быстро сохнут и относительно долго держатся, удобная кисточка
Карамелька 08 августа в 09:15
Essie
МатьЧасть 08 августа в 10:36
Ответ дляМотористка
Це який? Не знаходжу
Кидстаффовна 08 августа в 11:09
Ответ дляМатьЧасть
CND у меня не держится. ни с базой ни с топом. разочарование года(((
Мотористка 08 августа в 11:46
Ответ дляМатьЧасть
Це який? Не знаходжу
Ввечері буду дома, кину фото.
Я якось забігла в Єву, мені треба було щось на раз, але щоб швидко сохло. Консультантка сказала, що їй подобається, я його і швидко взяла і була здивована, що за 30 гривень такий непоганий лак
Мотористка 08 августа в 11:56
Ответ дляМатьЧасть
Це який? Не знаходжу
Ось, знайшла
МатьЧасть 08 августа в 13:07
Ответ дляМотористка
Ось, знайшла
А, Дякую . Мене ввело в сумнів, що написано гель
Мотористка 08 августа в 17:27
Ответ дляМатьЧасть
Але 5 днів у мене не тримається(якщо просто лак, а з покриттяи не пробувалв), але і гель більше 10 днів ніколи не носиться