Яичница с беконом• 08 августа 2024
В Карпатах дійсно йде охота на чоловіків
Побачила пост в фб, що чоловікам в Карпати вхід є, а виходу немає. Пишуть що на кожному кроці тцк та міліція , перевіряють, шукають ухилянтів і взагалі кого можна забрати і везуть на ВЛК і на фронт. Дійсно так? Хто був, поділіться. Збирались їхати з чоловіком, є відстрочка. Але тепер сумніваюсь. Там пишуть що забирають всіх. Бо в них план...
Та_шо_ж_таке• 08 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ви спершу доїдьте до тих Карпат
А що до них їхати, сіли в машину і доїхали.
Забрызжу ядом• 08 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
І зупинилися на вимогу поліції, разів 10
Забрызжу ядом• 08 августа 2024
Ответ дляGaleTTa
Судя по тиктоку в Карпатах сейчас две напасти-тцк и срачка
Краще щоб в тцкашників була срачка
Усміхайлик• 08 августа 2024
Коллега с отсрочкой ездил недавно, все ок. Неделю с женой и ребенком отдыхали, на машине были.
Кров з молоком• 08 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ездили знакомые в Ворохту, ни разу нигде не остановили.
Сын был в мае в Ворохте, на вокзале у каждого вагона стояли ТЦК, и такси до Говерлы проблемно было вызвать, все мужики местные отказывались ехать, по домам сидели, а сейчас и подавно.
Забрызжу ядом• 08 августа 2024
Ответ дляКров з молоком
В мене сусідка померла не було кому могилу викопати і хрест нести. Скоро все будуть робити жінки.
Бараболька• 08 августа 2024
Тиждень тому повернулися із Закарпаття
З нами було двоє чоловіків.
Блок пости є. Ну як по іншому, якщо кордон поруч.
Просто перевіряли документи і все.
Якщо все ок,то ніхто нікого нікуди не забирає.
У мене інше запитання - якщо знаєш,що ’ проблемний’ чого їхати і випробовувати долю?
Бо таких розумних достатньо
З нами було двоє чоловіків.
Просто перевіряли документи і все.
Бо таких розумних достатньо
Неместная Я• 08 августа 2024
Повернулась два дні тому. Не бачили такого. Ходили по горам, де дозвіл не треба брати. На кпп з козьмещика записують дані, куди йдеш. В нас все з доками норм
Не цілуюсь з бодуна• 08 августа 2024
Ви розглядали варіант якщо дадуть повістку?
Зважте всі ризики і переваги тоді оберіть відповідь для себе.
Мама Чели• 08 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ви спершу доїдьте до тих Карпат
Ну с отстрочкой может муж автора и доедет, а вот уедет ли - это вопрос. Я б не рисковала, в ТЦК полный беспредел( захотят - заберут и пофиг им на отсрочку, хотите - судитесь и т.п.
Яичница с беконом
• 08 августа 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А її можуть дати, якщо є відстрочка. ? Стоїть на обліку в військоматі в Києві, де й дали відстрочку
Помеха справа• 08 августа 2024
Ответ дляСусідка зверху
Нема там нікого, купа мужиків,алкоголь, чани й розваги є
А ви в якому ТЦК робите?
Бараболька• 08 августа 2024
Були у Косино. Там тьма чоловіків.
Цікаво, чого їх не забирають?
Бо ,як почитаєш тут, то враження,що там тільки жінки і діти відпочивають
Цікаво, чого їх не забирають?
Сусідка зверху• 08 августа 2024
Ответ дляПомеха справа
А ви в якому ТЦК робите?
Я працюю на базі відпочинку. Менше в тік токах сидіть.
Стрекозей• 08 августа 2024
Ответ дляБараболька
Тиждень тому повернулися із Закарпаття
З нами було двоє чоловіків.
Просто перевіряли документи і все.
Бо таких розумних достатньо
З нами було двоє чоловіків.
Просто перевіряли документи і все.
Бо таких розумних достатньо
Наверное люди нормально жить хотят, не?
Бараболька• 08 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Ні, не можуть
Млинці зі смайликом• 08 августа 2024
Ответ дляКров з молоком
Ну вот две недели назад ездили, две машины, киевские номера, по дороге туда, там и обратно никто не останавливал, прямо противоположная инфа тому, что в тиктоке выкладывают.
Мама Чели• 08 августа 2024
Ответ дляАйболитная
Милиция
Да, представте себе говорила всегда, говорю и буду говорить «милиция», мне 39, живу в Киеве, хоть разорвитесь
Рубаю олівлє• 08 августа 2024
Ответ дляСтрекозей
Наверное люди нормально жить хотят, не?
Всі претензії до ка₴апів
Та_шо_ж_таке• 08 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Їхали 5 серпня з Києва, жодного разу не зупинили.
Забрызжу ядом• 08 августа 2024
Ответ дляМама Чели
І рубль
Бараболька• 08 августа 2024
Ответ дляСтрекозей
Наверное люди нормально жить хотят, не?
Що нє?
Йому прийшла повістка. Він не з´явився. В розшуку і їде в регіон за 5 км від кордону. Логічно,що його заберуть..
Це тіпа так нормально жить хоче?