Яичница с беконом• 08 августа 2024

В Карпатах дійсно йде охота на чоловіків

Побачила пост в фб, що чоловікам в Карпати вхід є, а виходу немає. Пишуть що на кожному кроці тцк та міліція , перевіряють, шукають ухилянтів і взагалі кого можна забрати і везуть на ВЛК і на фронт. Дійсно так? Хто був, поділіться. Збирались їхати з чоловіком, є відстрочка. Але тепер сумніваюсь. Там пишуть що забирають всіх. Бо в них план...
Ванна Тазиковна• 09 августа 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Удалено администрацией...

Ванна Тазиковна• 09 августа 2024
Ответ дляязззззь!!!
в сенсі місцеві із Закарпаття - і мають паспорти інших країн. При перевірці показують паспорт громадянина Румунії - які питання?
Люди,ви коли оце пишете,хоч трохи думаєте?
Бяки-козяки• 09 августа 2024
Ответ дляСоображалочка
Були 2 тижні тому.
Київ-Верховина і назад.
Бачили тільки один лінивий блокпостик погранців. В бік Верховини ще перевіряли документи а в інший бік їм було ліниво.
Були дуже серйозні)

Нам було пофіг - чоловік воює, приїхали у коротку відпустку.

Туди їхали через Вінницю-Чернівці. Назад через Коломию-Тернопіль. Ну хоч би блокпостік. Хоч би шось з оцих форумських істерик ’ми всєєє уморьооом, тцк під кожним кущоооом’.

Та яке там.
Три відоса подивилися, і давай лякати одна одну гучніше.
Ну ваш воює, велика йому шана і честь, повага таким чоловікам але мова про звірячу і нелюдську мобілізацію, про те, що відморозки, яким дали владу, просто вже роблять, що хочуть. Не всі люди готові йти воювати але багато може бути корисними і долученими до війська всюди і приносити користь. А в нас тилова блатва позаймала теплі місця, а золоті руки, золоті голови , які можуть і навчити солдат і дрон зібрати і вправно танк водити йдуть у піхоту, бо їх жене дебіл командир тупий, якій в танчики на 5-6 лінії сидить у макбуці і той нуль бачить з дрончика. То не хоче розумна людина йти у таку армію.
Шальная коклетка• 09 августа 2024
Були у другій половині червня з чоловіком та синами віку 15 та 17. За 10 днів зупинили 4 рази, 2 з них на шляху до аквапарку в Косіно (Тиса поруч?). Мені здається, що на Львівщині та Франківщині серйозніше
Соображалочка• 09 августа 2024
Ответ дляБяки-козяки
Розумна людина шукає собі підрозділ, і не чекає, поки піде по загальноиу розподілу.

’Така’ армія зараз рухається і окопується в Курській області. Трохи інші ’танчики’ там в макбуках у командирів.

’Така’ армія тільки що збила шахед у мене десь дуже близько, і не пустила його на Київ.

Ай, коротше.
Як завжди. Як для вашої родини, якій мобілізація не загрожує, то армія - котики і вірим в ЗСУ.
А як раптом і ваш потенційний котик - то армія ’не така’.
Цікавий писочок• 09 августа 2024
Ответ дляМама Чели
Да, представте себе говорила всегда, говорю и буду говорить «милиция», мне 39, живу в Киеве, хоть разорвитесь
Не ваша тема об учителях на ты?
Там тоже бунт такой же
Пиу!Пиу!• 09 августа 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Удалено администрацией...
Из окопа пишешь?)))

ГейСюда• 09 августа 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Потому что война только для бедных,кого ловят возле АТБ и проходных заводов.

А для посетителей Буковеля,Косино,Одессы войны нет.
Чушь то не городите насчет Одессы! Идет отлов полным ходом(((
Хи хи, ну ну• 09 августа 2024
Ответ дляШальная коклетка
Живемо в Чернівцях, часто їздимо по області + Вінниця, Одеса, Львів і область, Закарпаття. Блокпости бачили тільки в прикордонній смузі, в Івано-Франківській й Львівській жодного разу не зупиняли. Біля кордону питали паспорт й мету поїздки, військово - облікові документи не питали
БезВзяток• 09 августа 2024
Ответ дляПарова машина
В Буковельїм ходу немає. Подруга відпочивала з чоловіком і сином-чоловік військовий,а син навіть не реєструвався, типу,ухилянт. То зустрічають з потяга ,трансфер ,везуть в Буковель-ніхто їх не перевіряє і не трогає.
Отдыхать -это не жить. За несколько дней могли и не увидеть. Не выдумывайте. Всё есть. И облавы делали, приезжая по несколько машин военных, и закрывали заведения..если ваши знакомые не встретили, это не значит,что этого нет.