Гарантую неперелевки• 09 августа 2024
Хто грає у гру Вирощуй та отримуй на AliExpress
Підкажіть будь ласка, коли виростила бавовну час,щоб обміняти приз на товар безлімітний? Відкрила ще 4 дні назад,а товарів,які хотіла б призових немає в наявності. Як часто вони обновляють призи?
Белоснежко• 09 августа 2024
Сначала играла,но потом бросила эту фигню
Сейчас есть 450 грн вместо монет
Гарантую неперелевки
• 09 августа 2024
Ответ дляНевгамовна
Ох бля, какой херней люди с кучей свободного времени занимаются
Ну ось можна ж пройти повз питання,так ні,з самого ранку потрібно знайти і бризнути отрутою. Яка вам різниця,як використовують інші люди свій вільний час?
Гарантую неперелевки
• 09 августа 2024
Ответ дляВельшановна
Через місяць взяла. Полотенце акрил, але м´які
Тобто приз був активним цей період? Ви відкрили і через місяць обміняли?
Вельшановна• 09 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Ні, не було,коли з´явився, то взяла. Що таке загадкове обрали? Подруга ост навушники отримала,чекала кілька місяців
Гарантую неперелевки
• 09 августа 2024
Ответ дляВельшановна
Так ось навушники і хочу, син попросив
Вельшановна• 09 августа 2024
Таке враження, що бути к вільний час чиєюсь коханкоб то топ,а читати, грати то таке
Вельшановна• 09 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Так ось навушники і хочу, син попросив
В червні були точно,ще будуть
Гарантую неперелевки
• 09 августа 2024
Ответ дляВельшановна
В червні були точно,ще будуть
Дякую. Просто думала, якщо не обміняти,то приз пропаде. Саме це й хотіла дізнатися
Гарантую неперелевки
• 09 августа 2024
Ответ дляВельшановна
Та от я теж не розумію, чітко сформоване запитання у темі, зрозуміло про що мова, ні треба зайти і напакостити. За тих 20 хв в день на гру прям всі гроші світу заробити можна
Сегодня сержусь• 09 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Я теж довго не замовляла, десь 2-4 тижні. Потім замовила та прийшло.
Белоснежко• 09 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
У меня эти монеты уже года полтора,пока не пропали
Гарантую неперелевки
• 09 августа 2024
Ответ дляБелоснежко
Мова не про монети, вони не пропадають. А за приз, у грі вирощування бавовни
Ответ дляГарантую неперелевки
Неужели до сих пор Вы не поняли, что основная цель этой игры - затащить Вас на сайт, ненароком подталкивая к покупкам, а не для того, чтобы Вас одарить чем-то на шару?