begovelik• 10 августа 2024

Эта девушка красивая?

Муж говорит, что нет.

Светік• 10 августа 2024
Мне тоже нет.

Соліс• 10 августа 2024
Вона гарна, але не симпатична. От так буває )
Ксения508• 10 августа 2024
Не очень
VIKYSIA• 10 августа 2024
Неприятная
Kate33• 10 августа 2024
Мені - ні, як і оці новомодні ремікси((( Невже нічого не можна створити свого, автентичного?!Linkin park, Limp bizkit, а тепер The Verve гвалтують😤 Вибачте, накипіло
Панна Кота• 10 августа 2024
Ответ дляKate33

Какая классная песня, не то что в старпосте... Спасибо, что напомнили, я все никак не вспомню, что же перепели... И совсем не тот посыл тут такая странная меланхолия загадочная...
Kate33• 10 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
https://www.youtube.com/watch?v=1lyu1KKwC74
Теж заме і з Limp Bizkit “Break stuff”, Linkin Park “in the end”. Це треки моєї юності, а ті кавери, що чую зараз просто
Панна Кота• 10 августа 2024
Ответ дляKate33
Limp Bizkit тоже перепел Behind blue eyes, но у них версия хоть интересная, мне даже нравится больше оригинала)
Kate33• 10 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
Багато хто робив кавери, але те, що зараз роблять з музикою кінця 90х- початку 2000х просто крінж(((
Люблю Love on the rocks by Jonathan Davis, Creep by Korn більше оригіналу, але те, про що говорить автор- іспанський сором 🙈

Ольга• 10 августа 2024
Ответ дляVIKYSIA
Неприятная
Да. Грубая, крупная, неприятная.
Fistashka_ya• 10 августа 2024
Пакет на голову и на пару раз сойдет.