Роза в вазі• 10 августа 2024
Як продати квартиру де дитина не прописана
Хочу продати квартиру куплену у шлюбі, я власниця. Чоловік написав заяву що не проти.
Але маю дитину до 16ти, хоч вона й прописана за іншою адресою, але щось стосовно прав дитини потрібно ще по документах? Дякую
useruseruser• 10 августа 2024
Питання:
1) Чому вам шкода прописати вашу рідну дитину?
2) Чому ви продаєте квартиру?
Роза в вазі
• 10 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Питання:
2) Чому ви продаєте квартиру?
Тю.
Ми живемо в іншій, дитина там також прописана, не переживайте.
Але маю ще одну, хочу її продати щоб купити іншу.
useruseruser• 10 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
Тю.
Ну тоді все вірно.А можна поки ви не продали тимчасово здавати,щоб хоч якісь гроші отримати з тієї квартири?Чи не хочете ризикувати,а то мало лі,бувають неадекватні квартиранти
Роза в вазі
• 10 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
)
Ні, я не здаю і не маю потреби.
Силиконочка• 10 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Питання:
2) Чому ви продаєте квартиру?
Питання: яке ваше діло?🤦♀️
useruseruser• 10 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
Питання: яке ваше діло?🤦♀️
Шановна пані,якщо людина задає питання,то щоб дати їй більш розгорнуту відповідь,важливі деталі.
useruseruser• 10 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
)
Ні, я не здаю і не маю потреби.
Зрозуміла.Може і правильно робите.Невідомо які квартиранти можуть бути
Силиконочка• 10 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Автор надала достатньо інформації, а мені щось підказує, що ви не юрист
useruseruser• 10 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
Так,я не юрист.А ви?А вона написала що запитання тільки для людей з юридичною освітою?
Силиконочка• 10 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Ваша обмеженість не дає вам усвідомити ні власну нетактовність, ні навіть те, що у родині може бути більше однієї квартири
useruseruser• 10 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
А ви до всіх маєте таку неприязнь чи тідьки до однієї мене?
useruseruser• 10 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
А ви до всіх оточуючих маєте неприязнь?Чи тільки до однієї менее?І взагалі?Ви автор питання?Чи ви її родичка?
Силиконочка• 10 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
А ви в усі теми лізете, не маючи жодної компетенції у жодному питанні? Як взагалі таке можна написати?
useruseruser• 10 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
Зрозуміло чому ви зла на весь світ
useruseruser• 10 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
Все буде добре,знайдете школу для дитини.Дай Бог вам і вашій дитині сил і здоров´я
useruseruser• 10 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
Я так написала з тих причин тому,що моєму синові психолог теж таке казала,що у нього розвиток відстає,хоча насправді це лінь)))
Силиконочка• 10 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
ОМГ, це не моя тема, а зла я тільки на нетактовних, некомпетентних, дурних людей, які лізуть туди, куди їх не просять
useruseruser• 10 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
Я ж кажу,що можливо вам шкільний психолог теж подібне сказала.Але якщо я помиляюся,тоді вибачте.
Карусель-весель• 10 августа 2024
Ото ви любителька ускладнювати собі життя
Ну йдіть ще в сусідів згоду на продаж беріть