Чорт і Шо• 10 августа 2024
Що подарувати полякам з України?
Дякую за ідеї
ЭкстрасенсиХаЯ• 10 августа 2024
Ми пригощаємо медом та хорошими цукерками , вже багато років . Зефір не розуміють, для них це швидше, як невдале маршмеллоу . А от від багатьох звучало, що наші цукерки смачні і просили їх ще привезти . Ще чай хороший смаковий( для любителів). Вони вважають, що у них немає хорошого чаю .
JenyaFlower• 08 сентября 2024
Украинский хлеб и сало. В Европе реально такой вкусноты нет. Ну и халву как писали выше
JenyaFlower• 08 сентября 2024
Ответ дляКидстаффовка
Знакомые много лет в Польше живут. Когда приезжают в Украину, то всегда на гостинцы гребут рошен сладости... Для меня это было удивительно. Но они говорят, что полякам очень нравится....
Это лучшие конфеты в Европе и в СНГ. Ничего удивительного
Шиворот Навыворот• 25 сентября 2024
Ми дарували вишиту льняну скатертину. Поляки були в захваті. Вони дуже часто збираються з родичами за великим столом і накривають стіл нашою скатертиною. Кажуть, що згадують нас, як ми в них жили)) Це приємно)
І цукерки - Вечірній Київ. Польські цукерки не дуже смачні, а наші їли всі, навіть коштували ті, що не їдять солодощів взагалі
Нічний дожор• 11 октября 2024
Ответ дляКарапулька
Живу в Харькове-наши покупают в Польшу печенье Союзное производитель Волхов, Зефир ХБФ. Овсяное Волхов, по колбасе-Мацик УМК, Махан Закарпатские колбасы, Банкетная-Весна (бывший Денвер)- именно этих производителей, т. к. вкус у разных производителей сильно отличается
В Польшу колбасу и мясные изделия запрещено ввозить. И сало тоже.
Разве что пару бутеров себе в дорогу в нарезке.
Лично я в виде мини-презента упаковку зефира дарила.