Покорительная• 11 августа в 20:27
Суші чи Макдональдс, голосування?!
Що ви більше любите?
Суші чи бургери?
Результат:
вже голосів:
88 (60.27%)
Суші
38 (26.03%)
Шашлик
20 (13.7%)
Бургери
Борець за гаманець• 11 августа в 20:29
Супчик. Том ям, бограч, борщик, уха, солянка. Я фанат супів та салатів.
Попа как у Кардашьян• 11 августа в 20:33
Суши не люблю. А в маке обожаю всё. Шашлык тоже топ 🔥
Помеха справа• 11 августа в 20:36
Суши, это чисто женское))) потому что на 14 февраля и 8 марта не реально заказать, все с кучей заказов на сто часов вперед))
Покорительная
• 11 августа в 20:40
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Аналогічно 🤝😃
КаРаКаТиЦа• 11 августа в 20:43
Прочитала ’суши в Макдональдс’.Сижу и думаю, вот это я отстала от жизни
Оябунчик• 11 августа в 20:54
Обожнюю рибу у всіх видах і ненавиджу суші - таке буває) Шашлик - люблю, але це дуже агресивно якось, шмат м´яса і все. От всякі крильця, кебаби і тд - так. Тому голосую за мак - таке шкідливе, зараза, я все люблю
Покорительная
• 11 августа в 21:34
Ответ дляКидаю курити
А Макдональдс ни разу не брала бургеры, ем чикенроллы
Оце ви з іншої планети
ДаЗдраПерма• 11 августа в 22:14
Ответ дляПокорительная
Оце ви з іншої планети
Не люблю Мак, ніколи не їм там, макфлурі це мій максимум. Дитина інколи ходе з друзями, але вона фанат морепродуктів та суши, тому в Мак не часто.
П.С. Макдональдс з вікна бачу , ніколи не виникає бажання зайти.
Покорительная
• 11 августа в 22:49
Ответ дляДаЗдраПерма
Капець, я їду через півміста за ним🤣🤤🍔🍟🍦
Teploradist• 15 августа в 14:33
Суші чи Макдональдс? Якщо шукаєте щось смачніше та корисніше, обирайте суші! У QR Pizza ви знайдете найсвіжіші та найсмачніші суші та роли в місті. До того ж, у нас безкоштовна доставка – ідеальний вибір для смачного вечора вдома.
Замовляйте на нашому сайтіhttps://mk.qr-pizza.ua/ та насолоджуйтесь якісною їжею!
Замовляйте на нашому сайті