Яйцеголовая• 11 августа 2024
Смущает ли вас Австралия также как и меня?
Хотели бы себе такую собачку как последняя?
Глаза_в_3_карата• 11 августа 2024
Ответ дляІстеріомама
Главное не признаваться)
Хіба що на сповіді)
Прагматик флегма• 11 августа 2024
Ответ дляNatka A.
А як вам кенгуру, які в будинки лізуть
Тупеньке, не розуміє, що то скло
Істеріомама• 11 августа 2024
И что бы соседи не видели, они все очень приветливые и очень бдительные)
Всіх підсаджую• 11 августа 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Меня очень интересует забор в Австралии.
А также Антарктида. Почему эти места такие таинственные?
А какой забор
Всіх підсаджую• 12 августа 2024
Ответ дляМольфарочка
Да, там их очень любят
Все улицы в котиках
Впрочем и на Кипре такое видела)
Все улицы в котиках
Впрочем и на Кипре такое видела)
Воняет, наверное
Моя улюблена страшко• 12 августа 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Природа там дійсно різноманітна. Мені наприклад Китай інша планета, жруть все що шевелится, часто щоб воно було ще живе, ті ж закони, що як когось збив автівкою, то додавлюють до смерті, бо краще на декілька років до в´язниці сісти, ніж все життя платити компенсацію. Чи країни де шаріат, де законна педофілія, до жінок ставлення як до домашньої худоби(навіть гірше). А всі ці зміючки, комашки, ссавці і подібне, ну таке, не дивує зовсім
Вот вот! В саме яблучко! І мене ці болючі питання, як офіційна педофілія з дівчатками та жінки й діти, то й не люди зовсім ( в Африці таке є), ото більш бентежить!!