Баба_Воля• 12 августа 2024
Як переконати забезпеченого мужчину - діти не перешкода для справжнього кохання?
Я гарна, молода і самодостатня жінка, слідкую за собою, розвиваюсь і отримую багато чоловічої уваги, але ті, хто цікаві мені (гарні, забезпеченні) не хочуть нічого серйозного, інколи прямо кажуть що серйозні стосунки будуть починати тільки з нуля (без дітей у партнерші). А ті, хто мені не цікаві через бідність навпаки поводяться як справжні мужчини і наявність дітей їх не лякає.
Чому багаті так розбещені наче діти і не здібні на чоловічі вчинки? Як переконати забезпеченого мужчину, що діти не перешкода для справжнього кохання? Як ви вирішували цю проблему?
Губка Боб• 12 августа 2024
потому что богатые могут позволить себе женщину без детей,а голодранцы готовы на всё, даже на нескольких чужих детей.
Золота орда• 12 августа 2024
Ответ дляДобрая свекровь
свого ж рівня не хочеться)
Ну то мало що хочеться.А так буде чоловік з дітками від попереднього шлюбу і приблизно однаковим доходом.Часто так паруються середньостатичтичні люди.
Баба_Воля
• 12 августа 2024
Ответ дляЗолота орда
В вас якісь крайності-бідні,багаті.Шукайте свого рівня,якраз буде добре.
Я й шукаю свого рівня, але вони бояться відповідальності. Тому і питаю вас, як ви вирішували це.
Бойцовская• 12 августа 2024
Потому что они умные, нафиг нужны чужие дети, если можно своих родить. Не каждый способен терпеть постоянно чужаков в своем доме. Даже если женщина их будет полностью обеспечивать, эти дети будут отнимать время и нервы мужчины и надо делить внимание женщины с ними. А вечные проблемы с этими детьми, мужчины просто сильно себя любят, чтобы распыляться на чужие плоды. Я женщина и то терпеть не могу чужих детей, а мужчины ещё более эгоистичны. Хотя и лохов хватает, готовых портить свою жизнь чужими детьми, так что ищите, авось повезет.
З родзинкою• 12 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
Працюю на роботі, отримую аліменти
і нічого не поміняється у вас , поки не станете чесною з собою. черга не стоіть за вами і ви бачите причину
Пишу, не читаю• 12 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
Ищите детного алиментщика с детьми.
Ответ дляБаба_Воля
Ким треба бути, щоб назвати дітей помилкою???
Називають так чужих ,чужих дітей ,а ви прирівнюєте вашу дитину ніби вона спільна для усіх чоловіків, і так ваш багаж нікому не потрібен, це з власного досвіду ,адже я також мама, і навіть я роздумую що чужі діти це є обуза для інших
Мост_Устал• 12 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
А це для справжнього чоловіка має значення?
Та жінкам скажіть, ми ж їм не розкажемо))
На границе• 12 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
В природе альфа самец вообще убивает детёнышей от предыдущего самца.
Золота орда• 12 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
А як ви плануєте вирішити це питанння?Це ж не купиш і не продасиш,що легко.Тільки, можливо, з часом зустрінете людину,якій підійде така людина,як ви.Але й можливо і ні.Не обовʼязково все збувається,як хочеш.Живете,працюєте,виховуєте і забезпечуєте дитину чи дітей.
Пишу, не читаю• 12 августа 2024
Ответ дляМасіус
Вы мужчина, судя по комментам в других темах.
Но сути это не меняет. 90% людей чужие дети нафиг не нужны.
На границе• 12 августа 2024
Ответ дляМасіус
Та кому ваше потомство всралося, дітей чужих беруть підкаблучники ,мамкині синочки ,невпевнені в собі задроти
Не, не скажите! Бывает, что влюбился мужик, потом оказалось, что у неё дети! Просто не нужно сразу детей с собой на свидание тащить!
Мост_Устал• 12 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
Мої не бояться. Ніяк не вирішувала
На границе• 12 августа 2024
Ответ дляМасіус
Сын полка
Добрая свекровь• 12 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
ну то шукайте чоловіка з дітьми. І будьте готові бути відловідальними за тих дітей теж.
Партизанка• 12 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
А где отец этого ребенка?🧐
Бойцовская• 12 августа 2024
Ответ дляМасіус
Шукайте чоловіка з дитиною ,і бажано щоб одного віку його діти були з вашими
Такие как автор хотят чтобы мужчина родных детей забыл и денег не давал им, а только на ее прицепы тратил и время и деньги.
З родзинкою• 12 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
какой у вас доход?
булоТАЙминуло• 12 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
Скільки у молодої жінки дітей?
у нерозбещеної!!! молодої жінки
Ширли-Мырли• 12 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
Звичайно
Бо від цього залежить його подальша забезпеченість в тому числі)
булоТАЙминуло• 12 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
якщо вашу мохнатку пів країни знає, то що ж ви хотіли
Пишу, не читаю• 12 августа 2024
Ответ дляМасіус
Судячи по коментар ви престарілий дідуган, не дякуйте
Ні, я престаріла тітка 35+, хлопче.
Золота орда• 12 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
В мене сусід-однокласник,зараз вже дуже забезпечений.Вже 3-й шлюб.Чим далі,тим нова жінка молодша і краща.Перша приблизно була його віку,пару років мінус.Друга ще молодше.Зараз третя.Йому 45,їй 25,по типу ескорт,дуже гарна,навіть нема що казати,вже приблизно віку його доньки старшої.Діти з мамами,старша в США,середня тут,всіх забезпечує і живе з новою,молодою жінкою в своє задоволення.Багатим чоловікам вкрай рідко треба однолітки чи трошки молодші да ще з дітьми.Вони собі можуть дозволити що хочуть.
Ширли-Мырли• 12 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
Так там дітей ніхто і не називав так
То ваш вибір так назвали