Кидстаффовна• 12 августа 2024

Підняття ЗП

Як у вас відбувається підняття ЗП на роботі? Керівник сам піднімає, чи ви просите про підняття? Якщо ви просите, як реагує на це керівник, і якщо відмовляє - як реагуєте на це ви?
Хома з пастою• 12 августа 2024
На новій роботі самі піднімають, на старій вибивали з боєм, тому і звільнилась. Мають хоча б приблизно перемножувати на індекс інфляції. Нам 2р на рік перераховують, перед Новим Роком і влітку

ТихоЯ• 12 августа 2024
подняли в январе руководство , так каждый год
Сегодня сержусь• 12 августа 2024
Сами поднимают, хотя у нас и так ЗП выше среднерыночных. На прошлой работе, работы было во много раз больше, зп намного меньше, вечно надо было выпрашивать чтобы подняли
Тільки не про гроші• 12 августа 2024
Да, минималку подняли до 6500, спасибо правительству😍
ЦібаФу• 12 августа 2024
Сейчас работаю на гос сами понимают, здесь нет смысла ходить.

Когда работала на частника ниразу сами не поднимали, пришлось ходить просить, благо слышали , но основания были
Блондинка в Шоколаде• 12 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
Круто, чоловіку як підняли в 2022 так і все, більше не заїкаються, а йти просити гордість не дозволяє.
Кавуся• 12 августа 2024
Последнее время вопрос ставился или повышение зп или увольнение, только надо быть готовым реально уволиться) всегда повышали
До этого работала в организациях, которые дважды в год при повышении минималки повышали зп

Тільки не про гроші• 12 августа 2024
Ответ дляЦібаФу

А премии выпрашивать?
ТихоЯ• 12 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
минималка 8
Тільки не про гроші• 12 августа 2024
Ответ дляТихоЯ
минималка 8
До налогов😀
Кавуся• 12 августа 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
И моему так же
Просил полгода назад - отказали
Решил увольняться нафиг, подняли))
Блондинка в Шоколаде• 12 августа 2024
Ответ дляКавуся
И моему так же
Просил полгода назад - отказали
Решил увольняться нафиг, подняли))
А яка зп, може в мого й так нормальна, а я хочу ще?!
Хома з пастою• 12 августа 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
ну, если достаточно опыта работы, то сидеть и молчать тем более не вариант, а сейчас вообще дефицит кадров
Не служанка• 12 августа 2024
Поднимают зп, как повышается прожиточный минимум.Госструктура
Гидроусилитель руля• 12 августа 2024
У нас прописано поднятие зп минимум на уровень инфляции весной.
Блондинка в Шоколаде• 12 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
Вже двічі від керівників чула фразу; незамінних людей немає!
не хотілось би втрачати, 10 років на цьому місці.
Автопортрет нурофена• 12 августа 2024
Ответ дляКавуся
И моему так же
Просил полгода назад - отказали
Решил увольняться нафиг, подняли))
Добре, що підняли)
В фірмі мого чоловіка на питання про підвищення зарплати відповідають «не нравится, идите на0уй отсюда»🫣
У фірми зараз золотий час, бо займаються продажем зброї🤷🏻‍♀️
За пʼять років так і не підняли ставку, тільки коефіцієнт знижують, щоб більше крутились і виторг був. Але збільшені продажі не відображаються на збільшенні ЗП, якраз через цей коефіцієнт зменшений🤬
Кавуся• 12 августа 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я ж не знаю нормальная для должности вашего мужа или нет)) цифрами меряться неинформативно))

Мой руководитель, работа не от звонка до звонка, может вообще по телефону решать вопросы из дома) но зп уже была реально грустная, плюс я стала больше зарабатывать, а стерпеть такое невозможно
Хома з пастою• 12 августа 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
ну и пусть бы попробывали кого-то найти, я работу меняла, и ни капли не жалею, нашла с лучшими условиями и выше з/пл, хотя тогда жесткий карантин по ковиду был, и многие фирмы не работали. Если меня не ценят, то и работа мне такая не нужна. Тем более цены растут как на дрожжах на все(

Кавуся• 12 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Добре, що підняли)
Много где так :(

Мы были готовы и к увольнению, я пока могу подстраховать финансово

По-нормальному просишь тоже «денег нет», а если должность такая, что относительно легко найти замену, то вообще…(((
Блондинка в Шоколаде• 12 августа 2024
Ответ дляКавуся

У вас доходи вдвічі а то й втричі походу більше...в мого навіть немає 1000$, а хотілось би, та й заслуговує.😔
автор Кидстаффовна • 12 августа 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
В мого інша фраза: як на твою посаду, в тебе хороша зарплата! Запитай в інших людей на твоїй посаді, яка в них!
Запитала, стало шкода себе... Шукаю роботу тепер...
Автопортрет нурофена• 12 августа 2024
Ответ дляКавуся
Много где так :(

Так, на жаль(((
Кавуся• 12 августа 2024
Ответ дляКидстаффовна
Так у вас менша виходить? Так йому і кажіть
Хоча взагалі всі розмови з аргументами не діють, із практики…
Заява на звільнення тільки
СирОжино пирОжино• 12 августа 2024
На колишній роботі я просила, мені не підняли. Я звільнилася і знайшла роботу з зп у 3 р вище.
Щаслива Я• 12 августа 2024
Самі піднімають 1-2 рази на рік
СирОжино пирОжино• 12 августа 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Тільки часто замість 1 людини що звільнилася беруть 2-3 нових.
автор Кидстаффовна • 12 августа 2024
Ответ дляКавуся
Заява на звільнення тільки
У всіх на 1/2, на 1/3 більша відносно моєї. Хочу спочатку підшукати роботу, і буду заяву писати, бо засісти вдома не вийде, чоловік чотирьох не витягне зі своєю зп.
Кавуся• 12 августа 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Або одну, але з більшою зп.
Це на минулій роботі така дурня була
Оксана -1f11• 12 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Начебто 8000 грн мінімалка