Плекаю думи• 12 августа 2024
Це нормально в 38 років? Одяг
Все життя з самого дитинства обожнюю речі з мультяшними героями, особливо Дісней, Сімпсони.
І досі ношу з ними речі. Спокійних кольорів,але з малюнком. Не люблю квіточки,листочки, метелики і тп. От як себе перемкнути на одяг "поприличнее".
От люблю я такий стиль. Раніше і волосся в рудий фарбувала, тепер перейшла на спокійний шоколад. А от з одягом не виходить.. я нормальна чи не дуже?
Напишіть вашу думку, ваш стиль, що Вам подобається?
Результат:
вже голосів:
129 (80.63%)
Нормальна,носить щоподобається
24 (15%)
Не норма,вже доросла
7 (4.38%)
Результат