Вареничніца• 13 августа 2024

Депресивні думки

В мене постійно якась хрінь відбувається в житті. Звільнили з роботи, нову поки не знайшла. Жити не маю за що, бо на попередній роботі не віддали всю зарплату, а тільки обіцяють і розказують, що немає. До цього не платити місяць. Я залізла в борги, платити за квартиру немає чим, їсти купити немає за що. А сьогодні навіть повідомлення не прочитане, де я спитала коли очікувати гроші. І це постійно так. Або все більш менш добре, або повна жопа. Я втомилася так жити. Все життя таке. Виживання і тільки.
Спішу - перекидаюсь• 13 августа 2024
вы не одна такая

Бутерброд з ікрою• 13 августа 2024
Автор, може все покинути і поїхати працювати закордон?Може нянею?Чи Вас щось тут тримає?
З бісиками• 13 августа 2024
Для початку, як знайдете нову роботу - візьміть за правило відкладати частину грошей від зп. Хоч якусь, щоб не було такої ж... при зміні обставин з роботою.
А зараз - без варіантів, поки борги, шукаєте нову роботу. Неприємно, але не смертельно. Треба пережити цей перехідний період
Инстагра_мерша• 13 августа 2024
А хто у вас є з рідних для підтримки?
Бутерброд з ікрою• 13 августа 2024
Ответ дляЗ бісиками
Неприємно, що тут роботодавці таке собі дозволяють залишити людину без зарплати, наступного разу я би працювала тільки якщо гроші вперед.
Ку ка ку ка ку• 13 августа 2024
Що за робота була?
автор Вареничніца • 13 августа 2024
Ответ дляЗ бісиками
Не було з чого відкладати, все йшло на квартиру, борги і їжу
автор Вареничніца • 13 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А хто у вас є з рідних для підтримки?
Нікого
Не пью, не курю• 13 августа 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Таких робіт не існує щоб наперед

Бутерброд з ікрою• 13 августа 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Таких робіт не існує щоб наперед
Мені платили.
ОхиИВздохи• 13 августа 2024
Шукайте телефон по захисту працівників і телефонуйте туди з розповіддю що ви звільнилися а гроші вам не виплатили. Повірте одна комісія і на вашій колишній роботі всіх раком поставлять, ну і гроші вам повернуть моментально.
автор Вареничніца • 13 августа 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Я знаю куди звернутися. Але боюсь, що і тей залишок не віддадуть, якщо поскаржуся. Директор має зв´язки.
Инстагра_мерша• 13 августа 2024
Ответ дляВареничніца
А скільки вам років, а чоловік?
автор Вареничніца • 13 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А скільки вам років, а чоловік?
Немає нікого, вік не важливий.
Инстагра_мерша• 13 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Немає нікого, вік не важливий.
Хіба людина буває настільки самотня, мене б робота на вашому місці хвилювала менше всього?!
ОхиИВздохи• 13 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Будь які зв´язки не допоможуть директору від штрафу за такі дії.
Можна нічого не робити і ніфіга не отримати.
Автор серйозно ідіть в державний центр зайнятості там багато вакансій і ще можливо вам допоможуть з переорієнтації.
Автор можна звернутися до червоного хреста чи до церкви там вам можуть допомогти хоч гуманітарної допомоги дать. Але якщо вам стидно то можете голодна жить.
автор Вареничніца • 13 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А за що жити, без роботи? Платити за квартиру і купувати їсти за що.
автор Вареничніца • 13 августа 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Навіщо мені центр зайнятості. Я знайду роботу, на це час потрібен. Мені потрібні мої гроші і все.
ХвостПистолетом• 13 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Что за дикость? Представьте себе бывает всякое.

Пошаманю• 14 августа 2024
Тоже самое, никогда не было долгов, сейчас вообще задница, работу не могу найти, удаленка была стабильная да всплыла, хотя спрашивала может ли быть и дальше стабильная работа. Сижу тут ради мужа, до войны ездили на заработки, сейчас просто жесть, он работает, а я в ужасе от всего вокруг. Домой дороги нет, в прифронтовой город.
Ручки-Крючки• 14 августа 2024
Автор, Вам и так не собираются пока платить и письмо уже даже не читают. Что терять? Топаете на Укрпочту, отправляете им рекомендованное письмо, в нем жалоба с требованием немедленно выплатить зарплату. В письме ссылки на нормативку. В шапке копию на несколько государственных органов.