Аноним с кешбеком• 14 августа 2024
Звонить любовнику?
Вот вопрос, вы назначаете встречи с любовником или он инициатор встреч? Как правильно себя вести? Очень хочу позвонить и договориться о встрече или ждать от него звонка?
Результат:
вже голосів:
23 (65.71%)
Звонить
8 (22.86%)
Варианты
4 (11.43%)
Ждать
Анютины ласки• 14 августа 2024
Дивлячись які у вас стосунки. Я б дзвонила і сама, якщо це не на постійній основі
Педиатор_я• 14 августа 2024
В мене до сусіда сама ходить. Він не одружений, вона заміжня, Іноді вона приходить з дочкою, років 10. Готує їсти, прибирає. Коханець молодший на 10 років. Він говорить, що вже хотів би закінчити цю історію...Але зразу сльози і соплі...
Дон Пэдро• 14 августа 2024
Теми про коханців — просто топ тут) Це ж коханець, вам від нього треба секс. Подзвонили і призначили зустріч. У чому питання? Бо таке враження, що він вам вже хтось більше, ніж просто коханець. Маєте плани на нього, крім інтиму?
Божа кульбабка• 14 августа 2024
Хочется, пишите, звоните во все колокола.
Вы же его не для ожиданий завели.
Если Ваши желания не совпадают, ищите нового. А лучше несколько.
Вы же его не для ожиданий завели.
Куплю орехи• 14 августа 2024
Якщо він одружений або є різниця і віці велика , то скоріше ви будете пвдлаштовуватись під нього. Через такі незручності,я в свій час припинила стосунки, тому що ініціатива повинна бути не одностороння.
Чай не пью, только кофе• 14 августа 2024
Вы - звоните обязательно.Днем и ночью. Так и говорите - хочу постоянно. он будет рад.