Трахтибидох• 14 августа 2024
Мені дзвонять, представляються моїм ім´ям і просять мене пояснити, чому Я
Відкрила на неї ФОП, на її ім´я та паспорт. Погрожує, що буде писати скаргу в податкову та звертатись до суду.
Це якийсь новий вид мошейничества?
Трахтибидох
• 14 августа 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Треба було сказати - захотіла та й відкрила). А у вас є свій ФОП?
Так, є вже декілька років)
Цікаво) ФОП оформлений на неї)) а податків і звітність на мені 😁
ГейТуда• 14 августа 2024
Ответ дляТрахтибидох
Так, є вже декілька років)
Ото хай тепер і платить 😂
Тундиринда• 14 августа 2024
Да, таких приколів тут багато і Ви додали нового ) Вас не забудуть точно )