Виннипуховна• Изменено 14 августа 2024

Баркон стоматология, на Троещине кто там лечил зубы...?

Интересует для взрослых, кого посоветуете?
Застряла• 14 августа 2024
Я там лечила с 18 лет, лет 15 ходила. нормальная клиника. цены тоже плюс минус. сейчас сестра до сих пор ходит, мне далеко ездить

автор Виннипуховна • 14 августа 2024
Ответ дляЗастряла
Посоветуйте врача пожалуйста ( фамилию) я не далеко как раз, думаю кого выбрать...!?
Все будет, но потом• 14 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Чоловік і я лікували в Неїли. Чоловік в неї по сю пору, імпланти ставив в них
автор Виннипуховна • 14 августа 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Хорошо поставили импланты? Тоже нужно(
Все будет, но потом• 14 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Хорошо поставили импланты? Тоже нужно(
Рік пройшов,поки нічого сказати не можемо. Сто років назад мені пропонували зуб рванути,я хотіла врятувати,чоловік на роботі попросив телефон в колеги,в нього були якісь сильні трабли і вона допомогла. І я звернулася,так вона зуб мені врятувала,потім коронку поставила. Вже років 8 стоїть. І важкі канали проходила. Чоловік довольний нею. А мені художку зробила,так не особо,дуже швидко тріщини пофарбуватися,кінчики зубів пощербилися,шось не ідеально. Через два роки переробила в іншій клініці,то результат тримається вже 5 рік,лише полірую.
автор Виннипуховна • 14 августа 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Но у них вроде нету микроскопа, как они каналы лечат? 🤔
Все будет, но потом• 14 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
В смислі? А як все життя канали лікували,без мікроскопа?
автор Виннипуховна • 14 августа 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Это да, просто мне надо перелечить каналы, и вот я думаю реально ли это сделать без микроскопа
Все будет, но потом• 14 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Це краще з мікроскопом. Про балкон і мікроскоп не знаю,бо я вже в іншій стоматології лікуюся,а чоловік в балконі лишився

Зайченя• 14 августа 2024
Лікувала у Романчук здається,гарний лікар.
автор Виннипуховна • 14 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Романенко Ольга там есть , или вы за другого врача имеете ввиду?
Зайченя• 14 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Да,она
автор Виннипуховна • 14 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Да,она
Супер тоже думаю к ней пойти, вы сколько зубов у неё лечили?
Как по ценам?
Зайченя• 15 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Как по ценам?
Цены нормальные,у нее лечила года полтора назад 3 зуба,по цене уже не помню,последний раз уже лечила в клинике,где ставили брекеты,то там гораздо дороже