Дівчата з Чорноморську підкажіть, будь ласка, контакт ортодонта та дитячого стоматолога. Потрібна консультація.Чи може у вас є група міська , де можно знайти-спитати відгуки за лікарів? Ще треба дитині бородавки видалити.А ми в перший раз у вашому місті.
Бабця в мештах• 15 августа 2024
Ответ дляstaros
Там стоматологическая поликлиника? Как ее найти? И может есть фамилия врача?
Да, там клиника. Сыну брекеты там ставили, цена более чем демократичная и результат я вижу, хоть и ходит с ними чуть больше полгода
лаМпочка• 15 августа 2024
Мы ходили к доктору Наретья Евгения, сейчас она в частной клинике на монолите работает, ставили пластинку обоим детям, очень довольны