Я так зрозуміла, що фінішний шар гель лаку після сушки треба чимось протирати. В мене нема спеціального розчину, але є спиртик для дезинфекції рук. Написано в гуглі, що можна таким користуватись, але після спирту топ наче брудний чи матовий. Так і має бути?
Автор, є топи, які не залишають остаточну липкість, зараз є стільки крутих - глянцеві, стійкі до подряпин, фарб. Якщо у Вас з липким шаром, то придбайте засіб 3 в 1 - знежирення, дегідратація, зняття липкості. Спиртом можна теж, 70% але! полімеризуйте в лампі довше, хвилини 2-3, далі дайте топу охолонути хвилин 5 і тільки тоді знімайте липкість, акуратно, не розтираючи по шкірі, бо алергію заробите
Яка марка топу і скільки хвилин сушили? Одразу зняли липкість?
Якийсь з аліекспресс ноунейм. Сушила 30 сек. Треба довше? Інструкції не знайшла. Майже одразу. Спочатку роздивлялась, а потім зняла. Це мій геть перший досвід з гель-лаком.
Покрите тоненько ще один шар і просушіть як я вище писала Колись Ніка Землянікіна радила в спирт додати кілька крапель маселка до кутикули, спирт трохи розбавте водою. Як є горілка, то буде в самий раз
А то точно гель-лаковий топ??? Люди добрі, зараз у нас цих торгових марок, як зірок на небі, бюджетно і не дуже, але ж хоч якась відповідальність тут є за якість, нє...треба на Алі ноунейм брать, а потім заробить алергію, дорого і довго лікуватися і мучитися, що все, нічим покривати не можна
Так в наших магазинах багато тих самих гель-лаків з Аліку. Можливо ви праві. Подивимось, я тільки купила лампу і перші лаки.
Успіхів Вам і обережно з цією хімією, на Алі можна брать декор, втірки, стемпінг, а сам матеріал, особливо бази, гелі, варто все ж тут брати, ще й читаючи відгуки, в інсті повно інформації. Лампи теж більшість не гуд, сушіть всі шари довше, по 60-90сек, а топи двойна, тройна просушка
Дякую вам за поради! Вони важливі!