ХаДиДиШь• 15 августа 2024

Син проколов ніс в 13 років.

В мене питання - це зараз можуть без дозволу батьків робити пірсинг? Йому навіть 14 нема.
Інше питання - що з цим робити? Ну я розумію, що , в принципі, нічого з цим не зроблю. Тут більше мій чоловік в шоці, бо сказав сину, що не буде з ним розмовляти, поки він не вийме цю **йню з носа.
Знаю, що деякі підлітки роблять пірсинг, але переважно дівчатка. Але от знайомих з такими бажаннями нема.
Яичница с беконом• 15 августа 2024
Незаконно це до 18 років. Але моя зараза теж собі проколола.
Вмію заміряти найкраще• 15 августа 2024
Отстаньте от ребенка, лучше поговорите как у него дела.
Люблю джаз• 15 августа 2024
Дай Боже вашій дитині сил, потреба іти вас це 5 років і звалити.
Жена_КотораяСтена• 15 августа 2024
Мой хотел, но занимается боксом. Потому все таки передумал. А вот кто колет... Друзья, подруги дома иголкой ?)
Люблю джаз• 15 августа 2024
Потерпіти вас ще років 5
Коко Шанель• 15 августа 2024
В салонах - незаконно, мають діти приходити з одним із батьків.

Та чому ви впевнені, що він не самостійно це зробив або ж друзі допомогли?
Тану на сонці• 15 августа 2024
Не бачу проблеми. Нехай носить собі.
Головне щоб у школі вчителі не діставали зауваженнями через це.
Кукарачка• 15 августа 2024
А ваш сын ничем не занимается? Моему тоже 14 занимается профессионально спортом в окружении такой же возраст и никого не вижу чтоб себе что то покалывали, любителей колоть только здесь встречаю
Наверняка• 15 августа 2024
Ответ дляКукарачка
Это тролли) Они только тут обитают) редкий вид)
Сусідка зверху• 15 августа 2024
Що робити - расспросить где и кто колол, чем. Это самое главное, дырка то такое
Снегопадка• 15 августа 2024
Так хто йому проколов? Краще б це зробили в салоні, ніж у друга/подруги нестерелізованою голкою для шиття.
Кукарачка• 15 августа 2024
Ответ дляНаверняка
Тоже так подумала , только здесь норма колоть все места и этим гордиться
Lilian-nochka• 15 августа 2024
Оставьте его в покое,перебеситься.ничего страшного
Мамаша в бигудях• 15 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Лучше поговорить о том , в каких условиях проколол и нужно ли теперь проверяться на ВИЧ и гепатит
Ms. Сама прямота• 15 августа 2024
Ответ дляКоко Шанель

А в салонах требую доки? Моему 12, выглядит на 17, пошел записался на пирсинг и тату без проблем
Мамаша в бигудях• 15 августа 2024
Ответ дляКукарачка
У меня занимается плаванием. Есть в команде парень с пирсингом
автор ХаДиДиШь • 15 августа 2024
Ответ дляКукарачка
Займається. Всі його друзі також спортсмени і далекі від цих пірсингів. Я не знаю, звідки в нього таке.
Лунтик-паунтик• 15 августа 2024
Моя в 12 проколола. С моего разрешения. Ходили вместе. Носила с удовольствием. Меняла серьги. Сейчас почти 17. Сняла пока. Все нормально. Не вижу проблемы.
Крайня невістка• 15 августа 2024
Така мода. Це нормально. Коли як не в підлітковому віці дурниці робити? В 50?
Allein74999• 15 августа 2024
Меня б не смутило, что проколол. Другой вопрос - кто, где и чем колол?
Коко Шанель• 15 августа 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Ну, бачте, це ж іще залежить від салона, самого майстра - не кожен хоче брати на себе таку відповідальність.
Чесно, якщо майстру самому не 15 років - то він відрізнить 12-рісного від 17-18р. Значить такий рівень відповідальності і ’дуже потрібні гроші’((
автор ХаДиДиШь • 15 августа 2024
Ответ дляСнегопадка
Сказав, що в салоні.
Коко Шанель• 15 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Сказав, що в салоні.
Спитайте, в якому, з´ясуйте з ними - чому так роблять. Можливо, в інший раз подумають, чи робити такі маніпуляції дітям.
Ms. Сама прямота• 15 августа 2024
Ответ дляКоко Шанель
Мастеру лет 35, так вы бы тоже не отличили моего 12 летнего от 18 летнего. Салон классный, дорогой
Коко Шанель• 15 августа 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Як ви знаєте щодо майстра?
Без фото НЕ повірю стосовно вигляду вашого сина в 12 на 15р, вибачте.

В такому віці 99,999% хлопців виглядають як підлітки, а НЕ як дядьки! Це не дівчатка, які швидше розвиваються іі проходять цей шлях набагато раніше за хлопців.
Примарочка• 15 августа 2024
Моя тоже проколола, ей сестра подарила старшая в дорогой салон нос и уши.
С ней и пошла, мужа чуть Кондратий не схватил))
Я спокойна))
Коко Шанель• 15 августа 2024
* На 17-18р
Краля-Галя• 15 августа 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Должны проверять конечно
Ms. Сама прямота• 15 августа 2024
Ответ дляКоко Шанель
Як ви знаєте щодо майстра?

Знаю, нашла его страничку. А то что верите или нет, мне безразлично, у него уже голос, рос под 180, лёгкая небритость, спортивное тело, проф спортсмен. Реально никто не верит в его возраст, меньше 17 не даёт никто, но Советчице на диване виднее
автор ХаДиДиШь • 15 августа 2024
Ответ дляКоко Шанель
Та так він мені і скаже в якому. Вже ж підозрює, що я пішла б розбиратися.