KROX@• 16 августа 2024

Шов після епізіо

Після пологів пройшло 25 днів, шов після епізіо невеликий зовнішній. Трошки розійшовся, лікар сказала обробляти левомеколем. Але щось не кращає ситуація, пару раз кровив трохи. Питання таке, як довго він може заживати? Чи залишиться шрам після нього? В кого яка була реабілітація після епізіо
Дякую
Пиши-пропало• 16 августа 2024
Чи вам не все рівно на шрам? 2 місяці десь заживав, і ще потім болів трохи. Місяць то мало ще. Якщо нормально так зашили, великий.
Радуга-дуга• 16 августа 2024
Ответ дляПиши-пропало
Шрам потім дає про себе знати багато років
Всех анонимов аноним• 16 августа 2024
Мне даже не сказали, нужно ли чем-то обрабатывать швы. Поэтому я ничем их не обрабатывала. У меня даже шрама не осталось. Как быстро зажил шов - я не помню. Если что, роды были 15 лет назад
МашМааш• 16 августа 2024
Ничего не расходилось и не кровило, но болело долго. Пару месяцев буквально не могла сидеть
Месяцев 6 совсем было невозможно заняться сексом, до 2 лет было секс больно. Потом норм. Немного видно, пальцев чувствуется, но некритично
Багиня• 16 августа 2024
Шрам залишиться в будь-якому випадку.
Краще не сидіти перший місяць, поки шов не заживе.
Так, ці шви не перешивають, навіть якщо зовсім розійдеться. Вони заростають все одно.
Можна нічим не обробляти, якщо там нема гною. Просто водичкою підмиваєтесь як звичайно, цього достатньо.
Може бути боляче при сексі на початку відновлення статевого життя. Багато хто сміється, що ’ніби знову дівчина’
Личко Невеличке• 16 августа 2024
По-разному. У меня две эпизио за плечами. Одна заживала долго, шрам до сих пор, а вторая, как испарилась