Обнимашкина• 16 августа 2024
Мамы мальчиков
Жалеете что не родили дочь?
КоролеВешна• 16 августа 2024
Нет)
Сын моя опора. Будет содержать меня в старости. Всегда помощь будет.
Та никада в жизни• 16 августа 2024
Нет, конечно. Вы реально не знаете женщин, которые хотят мальчиков? Из моего близкого окружения таких было несколько. Невестка даже плакала, когда узнала, что девочка будет. Сейчас естественно дочь любит и говорит, что глупая была
Мафиозная• 16 августа 2024
А дочка - це якийсь джек пот чи гарантія чогось ?
Більшість хоче не дочку - сина , а здорову дитину
КонхфЭдкаТузик• 16 августа 2024
В нинішній ситуації єдине, за що страшно за хлопців - це війна. У дівчат немає обов´язкової мобілізації
Мафиозная• 16 августа 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Сьогодні ще й нові зміни підʼїхали для хлопців - експеримент
Баба_Воля• 16 августа 2024
Ответ дляМафиозная
Какие ?????
Рву и мечу• 16 августа 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
... поки що
КонхфЭдкаТузик• 16 августа 2024
Ответ дляМафиозная
Нічого жуткого і страшного там не під´їхало
Мафиозная• 16 августа 2024
Ответ дляБаба_Воля
Какие ?????
Уряд запровадив експериментальні зміни до військового обліку:
▪️Хлопці від 17 до 25 років повинні стати на військовий облік без проходження ВЛК. Це стосується тих, хто в Україні, і перебуває за кордоном.
▪️Хлопці від 16 до 25 років, які звертаються за оформленням паспорта в Україні, будуть внесені до Єдиного реєстру призовників без проходження ВЛК.
▪️Чоловіки від 18 до 60 років, які перебувають за кордоном і звертаються за оформленням паспортів, проходитимуть перевірку дійсності своїх військово-облікових документів через державну е-систему «Трембіта».
▪️Буде сформований перелік чоловіків від 16 до 60 років, дані яких повинні бути внесені до реєстру і які підлягають постановці на військовий облік
Баба_Воля• 16 августа 2024
Ответ дляМафиозная
Суки(
Тріль!• 16 августа 2024
Какое жалеете, если я всегда хотела сына и получился сын)
Девочки это явно не моя тема, от них только минусы лично для меня
Этожзвяздаяегообожаю• 16 августа 2024
Я мама мальчика родившая дочь и мама дочери родившая мальчика
Точная копия плова• 16 августа 2024
Ответ дляМолчалка
В мене їх шестеро різних
Як класно)) кого більше чи порівну?
Молчалка• 16 августа 2024
Ответ дляТочная копия плова
Як класно)) кого більше чи порівну?
Порівну
Пуки-куки• 16 августа 2024
Нет) У меня джек пот) И сын и дочка. Могу сказать что с сыном проще найти язык, чем с чувствительной дочкой.