В подруги день народження
Вона з Німеччини мені передавала гелі дл душу і дуже багато солодощів
Що можна їй купити? Що в Німеччині хочеться українського з продуктів? Або просто з товарів?
Цикавенная• 16 августа 2024
У нас (что в Украине, что в Германии) практически одинаковые химия и сладости. Сладости так вообще.
Играю у края• 16 августа 2024
То , что согласится брать тот, кто будет ехать. Продукты в Евросоюз завозить нельзя
Міс Всесвіт• 16 августа 2024
Цукерки, і не тільки рошен. Житомирські солодощі також класні. Хліб, мед, прянощі, якусь гарну наволочку на подушку. Якийсь оберіг для дому. Кошик святковий на Пасху, бо тут є, але дорогі. Рушник на Пасху.
Сумка з негодою• 16 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Яркий оберіг для дому коли дому по суті немає? Людина буде таскати цей хлам при переїздах? Теж саме з кошиками і рушниками. У людини є можливість потрапити до православної не москальскої церкви, щоб кошики з рушниками використовувати? У людини є можливість спекти паску? Хліба, меду, прянощів і солодощів достатньо на будь-який смак. Єдине що може бути щось особливе, що людина любить, якийсь конкретний сорт цукерок чи меду наприклад.
Міс Всесвіт• 16 августа 2024
Ответ дляСумка з негодою
Істерика. Ну кричить. Мабуть вам краще знати.
Міс Всесвіт• 16 августа 2024
Ответ дляЦикавенная
Цукерки шоколадні тут галімі. Є Ліндт, але дуже дорогі.
Сумка з негодою• 16 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Та ніякої істерики, це правда. Це зрозуміло навіть з України, якщо спочатку думати, а потім писати.
Міс Всесвіт• 16 августа 2024
Ответ дляСумка з негодою
Я в Німеччині і тут всі шукали кошики на Пасху. Подрузі одну передали. Але вас все одно краще знати.
Успіхів!
Сумка з негодою• 16 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Успіхів!
А тепер уявіть, що ви не в великому місті, ще питання в якому, а в маленькому селі, що до найближчої церкви 10+ годин потягом. І що живете в общазі/ wg/ підвалі без кухні (реальні приклади житла українців в Німеччині, навіть ще до війни так жили). Потрібен буде кошик на Пасху? Ви ж маєте знати умови, якщо зараз в Німеччині. Ми не знаємо, де живе подруга, може їй і кошик у нагоді буде, але багато кому це тільки зайвий мотлох.
Міс Всесвіт• 16 августа 2024
Ответ дляСумка з негодою
Обісрати ідею, хоча сама ви нічого корисного не написали. Автор сама вирішить яка ідея підійде, а яка ні.
Село, 10+ км… Приборкайте свою уяву і краще спитайте автора деталі, а не хаміть першій людині, чий коментар вам не сподобався. Женщіна…
Цикавенная• 16 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
У меня и Линдт восторга не вызывает.
Сумка з негодою• 16 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Я слова типу ’обісрати’ не використовую. Так що ще питання хто кому не ввічливо відповідає 😁 Просто вам не сподобалося, що про ваш варіант я написала, що він не найкращий 😁 Випийте пива і зніміть стрес, не будете нервувати із-за коментарів в інтернеті 😁 До речі, житомирські солодощі можуть бути класними тільки у порівнянні з простроченими Тафелем. Я б дуже здивувалася, якщо мені б таке подарували, незалежно де, в Україні чи Німеччині. Коли ви нервуєте, то погано читаєте. Я написала, що солодощі можливі, але ті, що конкретно подруга любить, це була відповідь автору по суті.
Міс Всесвіт• 16 августа 2024
Ответ дляЦикавенная
У меня и Линдт восторга не вызывает.
Мені українські найсмачніші. Навіть ноунейм український.
Ряженка• 17 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
В каком месте Линди дорогой?