Свисток ля-минор• 17 августа 2024

Кто отдыхал с мужем этим летом на Западной?

Как прошло?

Вопрос к тем у кого нет брони!

Благодарю
ingaruta• 17 августа 2024
Ответ дляКнопкотиць
Наочна демонстрації того, що український текст авториця зрозуміти не в змозі
Собі приліпи
а как она может тот текст понять с челябинского барака?у них,как на курщине,пока нет спроса на репетиторов украинского языка
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ми живемо в ЗУ, Їздимо всюди
П´яна вишня• 17 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Вы точно с Киева?
у вас тема в бок уходит, вы что для себя выяснить пришли? или собрать мнения и поохать?
Помидорина• 17 августа 2024
Автор, ви так хочете відпочити, шо вже прийняли для себе рішення.
Їдьте, розкажете тоді нам
Помидорина• 17 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Вы уже все перепутали.

На ЖД проверка документов, а не выдача всем без брони/отстрочки.
Перевірили, броні нема - видали, забрали. Які ваші подальші дії?
Та легко!• 17 августа 2024
Мы сейчас в Буковеле, никого нет и никого не трогают, ехали на автобусе из Киева. Один раз проверяли документы, за Ворохтою там блок пост,но мы ехали на рафтинг и нас предупредили, в самом Буковеле нет никого
автор Свисток ля-минор • 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Ми живемо в ЗУ, Їздимо всюди
Дякую.
Багато перевірок?
Чи кидають усіх в буси , як говорять советчиіци?
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Дякую.
Багато перевірок?
Незнаю, не цікавлюсь таким
Ответ дляТа легко!
Спасибо)

Когда проверили доки у кого нет брони отпустили?

А то тут советчицы растираются что сразу бус.

И вообще мужчины отдыхают?
Та легко!• 17 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Спасибо)

И вообще мужчины отдыхают?
Те кто ехали на рафтинг, были в курсе и у всёх документы были в порядке,поэтому никого не трогали.вам просто придется не выезжать за пределы буковеля
АнтиТроль• 17 августа 2024
Ответ дляhrushyk
Так вони видають всім,хто не має відстрочки/броні
Не хочеш брати ?
Запхаємо в бусік і вуаля
В Луцьку,наприклад,просто срака,пакують всіх ,стоять на всіх провулках,у дворах
По дорозі до Шацьких озер є типу еко-пост
Там тепер постійно полісмени і ТЦК,пинять всіх
Я вже 2 роки в Луцьку, от тільки на днях з подругою розмовляли що «давно щось не видно було». Перед новим роком багато було, навколо проміня майже на кожному кроці хтось стояв. На початку літа ще бачили. А останнім часом не бачу.
Флюорография гуся• 17 августа 2024
Ответ дляGirlSuper
Капец вы знаете сколько блок постов надо проехать ?
А если мужа вытащат с машины , что будете делать ?
Плакать
hrushyk• 17 августа 2024
Ответ дляАнтиТроль
Вони дуже люблять околиці - Львівська,ГПЗ,весь 40-й квартал,старе місто
А цетр,33-й то просто в бусах тихенько їдуть і вже на ходу вискакують
АнтиТроль• 17 августа 2024
Ответ дляhrushyk
А, то вони просто з центру «переїхали».. зрозуміла.
Бо ще минулим літом ми їх саме в центрі часто зустрічали. А цього року я на околицях майже не буваю, напевно тому і не бачу..
Взагалі то ситуація - капець.. :(
ingaruta• 17 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Спасибо)

И вообще мужчины отдыхают?
а ваши мущіни уже перестали ездить на рыбалку в курскую область?они вообще отдыхают?
hrushyk• 17 августа 2024
Ответ дляАнтиТроль
Взагалі то ситуація - капець.. :(
Так,міняють місця дислокацій,бо ж перестають там з часом чоловіки ходити
Але в них саме нова стратегія ,тихенько їздити і видивлятись
Бо ж коли стоять,то здалеку може людина побачити і втекти
Але пресують знатно
Мій чоловік вже пройшов перший бій
То були і матюки і погрози і крики
Каже,бусік далекувато стояв,то видно не ризикнули тягнути
ingaruta• 17 августа 2024
Ответ дляТа легко!
она не знает где тот Буковель.ей с челябинского барака не видно.разве что с бинокля из тряпчаной палатки курских беженцев-бомжар
Первоклашка Я• 17 августа 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Я не отдыхала на Западной, мы из города не можем выехать. Блок - пост на выезде из города и проверяют абсолютно весь транспорт -и маршрутки и машины. Полиция плюс ТЦК.
Я к тому, что вы ещё доедьте до той Западной...
Какой город? На прошлых выходных ездили с мужем в Одессу, тоже боялась, но все бп проехали спокойно
Потребую апгрейду• 17 августа 2024
Ответ дляТрахтибидох
На Буковелі ніхто ні разу не зупинив. А ось під одним зі славних міст дорогою то реально
У меня муж силовик, везде только по гражданке. Его ни на блокпостах не останавливают, ни в городе ни разу документы не спросили. Но это не гарантирует , что автору так же повезёт

П.сы: х.з. может у тцк чуйка на его погоны?
ingaruta• 17 августа 2024
Ответ дляПервоклашка Я
купались?вода как сейчас?
ingaruta• 17 августа 2024
Ответ дляhrushyk
Але пресують знатно
Мій чоловік вже пройшов перший бій
То були і матюки і погрози і крики
у вашего мужа на 11 году войны нет доков?
hrushyk• 17 августа 2024
Ответ дляingaruta
В мого чоловіка все ок з доками
Він хотів вияснити законні підстави чому він повинен їх предʼявити
Трахтибидох• 17 августа 2024
Ответ дляПотребую апгрейду

Скажу більше, вони бачать силовиків і не зупиняють). Мого теж не зупиняли. А сусіда пару днів як зупинили. Тепер в ЗСУ
Що цікаво: є родич з інвалідністю (ззовні не видно взагалі), то його теж не зупиняли, хоча не раз їздив.
GirlSuper• 17 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Плакать
Поможет ?)
Первоклашка Я• 17 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Ми живемо в ЗУ, Їздимо всюди
Можете написати де самі великі (проблемні) блокпости? Наступні вихідні маємо в буковель їхати машиною з Житомира. Дякую
Смажена полуничка• 17 августа 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Я незнаю цього.
Спасу мир• 17 августа 2024
Ответ дляПервоклашка Я
На выходных?
На выходные , кстати у нас спокойнее, меньше блок постов по городу, но вы смелые конечно))
Первоклашка Я• 17 августа 2024
Ответ дляingaruta
купались?вода как сейчас?
Вода была прохладная, но я такое люблю. Чистая как слеза. Повторюсь, дорога 550км, все бп обьехали. В Одессе движ неимоверный, отдохнули за 3дня отлично
delphoto
Сарафанное радио• 17 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Дякую.
Багато перевірок?
А муж сильно устал? Вы сама не можете поехать?
Гл@ша• 17 августа 2024
Ось чесно, скажіть своїм кураторам, що не треба вам давати завдання всім з однаковим підтекстом (сьогодні це судячи - про ТЦК)ну палитеся ж піпець просто. З таким підходом ви й тут програєте .