Natga• 17 августа 2024

Уздечка верхней губы

Добрый день. Ребёнку 8 лет, сказали подрезать уздечку верхней губы. Подскажите, где делали в Киеве? К кому порекомендуете обратиться?
Дюймовочка• 17 августа 2024
Старшій робили на Зоологічній. Молодшій, в такому ж віці, на Підвисоцького
автор Natga • 17 августа 2024
О, ми живемо поруч Зоологічної. Вам сподобалось, як все пройшло. Я чомусь турбуюсь.
Мальчижка• 17 августа 2024
Передрій Руслан Миколайович на Зоологічній - золоті руки. Обом дітям своїм робила, і ще 8ки одній дитині видаляла у нього.
автор Natga • 17 августа 2024
Ответ дляМальчижка
Можете надати контакт?
Мальчижка• 17 августа 2024
Ответ дляNatga
Можете надати контакт?
В особисті
bespe4na_mavpa• 17 августа 2024
Ответ дляМальчижка
Напишіть будь ласка і мені контакт лікаря