Непереможна• 17 августа 2024

Скільки днів була температура при отиті?

Дівчатка, в доньки 12 р. після пірнання отит зовнішнього вуха і підозра на рідину в середньому. З другого дня температури лікар приписав Флемоксин і краплі для вух. Сьогодні третій день антибіотика, температура двічі в день 37,8-38
Скільки в ваших діток трималася температура при вживанні антибіотика?
Коли стало краще?
Дуже переживаю 😢
Апрель Ивановна• 17 августа 2024
Обычно с началом приема антибиотика, температура прекращалась

Наизнанку• 17 августа 2024
з першим прийомом аб не було температури. Але ще ж назначали ібупрофен тричі на день три дні - він і обезболює і запалення знімає.
автор Непереможна • 17 августа 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Дякую.
І я ж про це. А це третій день і піднімається
В понеділок знову буду йти до лікаря 😢
автор Непереможна • 17 августа 2024
Ответ дляНаизнанку
Дякую. Нам теж назначили ібупрофен, але він нажаль доньці бідь не знімає
Наизнанку• 17 августа 2024
Ответ дляНепереможна
Сходіть до іншого лора або ще раз, буває шо антибіотик не підходить або підробка взагалі. В моєї отити часто були. Ось навіть був півтора місяці тому зовнішній теж, температура під 39 піднялась. Але після антибіотика більше не піднімалась
автор Непереможна • 17 августа 2024
Ответ дляНаизнанку
Дякую. Нам призначили Флемоксин це пеніцилінового ряду
Можете будь ласка написати, який пили Ви?
Наизнанку• 17 августа 2024
Ответ дляНепереможна
Зіннат останній раз пили
автор Непереможна • 17 августа 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Можете будь ласка написати, який антибіотик пили Ви? Нам Флемоксин назначили