Закуйовджена життям• 17 августа 2024

Авіаквитки. Допоможіть

Треба купити квитки авіакомпанії flyone, вже завантажила додаток.... купляти буду перший раз квитки на літак. На що звернути увагу? Бо шось очкую
Статус Ква• 17 августа 2024
Просто уважно читайте, там нічого складного немає

Якось так і живу• 17 августа 2024
А в чем у вас сложность?
Success2013• 17 августа 2024
Там всё достаточно просто.Обычно в некоторых компаниях цены ниже во вторник или сб-вс.При выборе берите только ручную кладь,а багаж оплачивайте уже на финишном этапе.Посмотрите видео в Ютубе,так вам будет легче разобраться.Удачи
автор Закуйовджена життям • 17 августа 2024
Ответ дляSuccess2013
Ну от годину тому квитки були дешевше на 10€, від чого це залежить, не зрозуміло
Success2013• 17 августа 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
мониторьте,цены прыгают
Само_достаточная• 17 августа 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Определитесь, ручная кладь или багаж у вас?
Ответ дляСамо_достаточная
Ручна кладь безкоштовно + беру один багаж 20 кг