Кинг-Конгша• 18 августа 2024
Що з набутого за кордоном досвіду ви б хотіли втілити в рідній Україні?
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Ага, т е вот эти люди, которые работают почасово и в воскресенье тоже - они по вашей логике не люди? Или почему им не нужно проводить время с семьёй в отличие от кассира супермаркета? Объясните вашу логику?
Я не можу відповідати за вибір людини і її працю.
Але якщо є сфери, які можна звільнити від роботи в неділю, то чому б це не зробити?
Аноним Советчик• 18 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Діти скрізь різні, так як і батьки :)
В Європі ідеальних дітей не має так само, як і в Україні, всі різні.
Просто в Европе в отличии от Украины намного меньше наглых хамов. А у нас почти все такие
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Т е вы хотите сказать, что в Украине у человека нет выбора работать 5/2 или 2/2. Все работают посменно и в выходные время с семьёй не проводят?
Читайте уважніше
Туфли в чешуе• 18 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Потому что это неудобно. Поэтому лучше не освобождать.
Если кого-то такой график не устраивает- то можно найти другой
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Незручно для кого?
Мені наприклад зручно.
Робот Вертер• 18 августа 2024
Ответ дляИ.О. человека
у нас сортують окремо тільки пластик PET бутилки. А від нарізок, йогуртів и т.д. це в загальні відходи. І це я кладу в платний недешевий мішок. І цього пластику багато, більше, чим PET. У вас цей пластик можна сортувати? не тільки PET бутилки? Я в Швейцарії.
Так, до цього ще від консервів, напоїв жестяні і ті
Туфли в чешуе• 18 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Незручно для кого?
Мені наприклад зручно.
Да я уже поняла, что вы кассир в супермаркете)
Вместо того, чтобы проводить время с семьёй в воскресенье - торчите на советчице
Ластоноша• 18 августа 2024
Ответ дляАноним Советчик
Та скрізь +/- однаково. Діти тут теж є жахливі, та й випадки того ж булінгу далеко не поодинокі.
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Ответ дляАноним Советчик
Я такого не помічала.
Але в цілому, українець українцю як ворог, загризуть і оком не моргнуть, якщо в людини інше бачення, інші погляди, думка і тд.
Навіть тут в темах дуже рідко отримують підтримку ті, хто за нею приходить. Зазвичай насміхаються, принижують, поливають брудом.
Ну і саме ці люди народжують дітей, виховують їх, і вони виростають таким самим бидлом, як і батьки.
Починати потрібно з себе.
Стильна штучка• 18 августа 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Прямо сейчас не покажу , здесь еще жарко и солнечно.
Но чуть позже начнутся беспрерывные дожди, тогда сфоткаю.
Таких родителей и детей под дождем - хватает ))).
Тут еще такой момент: мы в горной холмистой местности, здесь погода меняется по 100 раз за день. И за время прогулки можно успеть и намокнуть и высохнкть ))))))
Я вообще удиалялась поначалу пофигизму местных.
На улице +15 и моросит дождь, а трехлетка - в летней одежде вовсю прыгает по лужам и гоняет на велосипеде )))))
Мое удивление вызвало удивление у немцев :)
Говорят , что от насморка еще никто не умер, а что- то серьезное от легкого дождя не получишь.
И в садики-школы с соплями ходят все и никто не ужасается.
Я, правда, долго привыкала к некоторым моментам.
Но сейчас аижу в них больше плюсы, чем минусы.
Так а что именно вас удивило?
Вы до поездки в другую страну думали, что сопли заразны и от насморка умирают?)
Ластоноша• 18 августа 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Та й ви тут
Найкраща розвага на вихідні з дощем то порадниця.
Кашка-маняшка• 18 августа 2024
дороги, отсутствие бродячих животных и в целом бюрократия в плане завести домашнее животное, остановки, где видно через сколько приедет твой транспорт
в моем случае на этом все
Скользкая• 18 августа 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Зачем вы сравниваете с тцк? Например в Германии штраф от полиции 300 €
Бо жіночка посрати cюди прийшла
Туфли в чешуе• 18 августа 2024
Ответ дляЛастоноша
Та й ви тут
Так я не рассказываю всем, что мне очень нужно проводить время с семьёй именно в воскресенье). У меня для этого свободный график)
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Нашо мені відео ваше?в мені під вікнами носяться наші діти та кричать як скажені,неможливо це слухати.Їхні мамці сидять на дитячому майданчику та чілять з кавою і гадки не мають,що вони можуть комусь заважати.Про яку повагу може йтися,коли українці відносяться один до одного як би@ло?
І не тикайте вже тими арабами,з себе потрібно починати,а не вишукувати відео,де хтось на@срав кудись,щоб виправдати своє хамство і невихованність.
Где в моем посте арабы?
Лорка-хлорка• 18 августа 2024
Відношення до дітей,стареньких і поліції. Дороги. Ставлення до своєї історичної спадщини, замків, монастирів,історичних будівель. І,головне-ставлення до інших без осуду і косих поглядів
язззззь!!!• 18 августа 2024
Ответ дляЛастоноша
Ну от наприклад, у мене донька в суботу тренується 4 години, з 10.30. Тобто повноцінний вихідний, для тієї ж покупки одягу у нас один. Було б дуже весело, аби в цей день ще й зачинено все було.
Як на мене, то це не зручно. Ясно, що можна звикнути.
А у мене плаваючі вихідні були минулого року, теж вихідна скрізь неділя не альо.
Не розумію, правда, як відчинені магазини заважають проводити час на природі іншим. Кому треба - ті підуть на природу з відчиненими магазинами чи без них.
Ну в магазинах теж люди працюють, ні?
Туфли в чешуе• 18 августа 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ну в магазинах теж люди працюють, ні?
А на заводах не люди работают? Или почему заводы 7 дней в неделю, а магазины 6?
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ дляЛастоноша
Та й ви тут
Это вам не деградация на шоппинге!
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ну в магазинах теж люди працюють, ні?
И в зоо. И водители автобусов
Khmelnichanka• 18 августа 2024
Ответ дляСтильна штучка
Так а что именно вас удивило?
Нет )))). Но я в свое время, работая учителем, привыкла к баталиям в стиле: ’ Как посмели сопливого ребенка допустить к урокам? Сейчас пол школы сляжет!’ )))).
Ну и реально закалённые дети ( илли родители с крепкой психикой) у нас встречаются намного реже.
Я, например, никогда не кутала своих детей, но мне иногда становится холодно лишь от одного вида реально полураздетой детворы )))).Хотя сейчас уже привыкла .
Да Щас же• 18 августа 2024
Налоги на собак, 200евро , Как в Швейцарии, тогда бы думали, заводить или нет.
Собаки только на поводке и не в продуктовых тележках в супермаркетах. И что бы убирали за своими собаками как в Европе, а не оставляли срои кучи везде, где не попадя, включая тротуары.
Плету интриги• 18 августа 2024
Ответ дляНезламна Україна
И в зоо. И водители автобусов
Какие водители? В воскресенье всей семьей на роликах с горки и обратно. Никаких автобусов.
Ответ дляПампушОК
Раніше коли я катала своїх двох дітей в колясках, мені постійно потрібно було задирати коляску вгору, щоб переїхати дорогу чи бардюр. Полтава. А тепер думаю, чому я ніколи не бачу інвалідних візків у моєму місті, тому що можна просто вбитися, перекинутися чи виїхати на проїжджу частину. Розумію, як важко матерям/сімʼям таких дітей. Бачила таке поважливе ставлення лише в Польщі і в Англії. Особливо як автобуси опускаються, щоб такі візки заїхали. Ще й держава сприяє, щоб такі люди працювали 1-3 дні в тиждень декілька годин. Головне не продуктивність, а залучення і соціалізація. Більшість із нас немає таких проблем, і ніколи не зможе зрозуміти і підтримати такі сімʼї, і своїх дітей ми в певній мірі відгороджуємо від таких проблем, бо вони цього не бачать в нас. 2. Черіті магазини, ніби як і секондхенд, але це все з домівок жителів. 3. Не можу звикнути як це лікарю не дати кеш в Україні, чомусь всім потрібно «віддячити». 3. У нас коли хтось створить пост у Фейсбуці з допомогою і порадою, українці захають і затикають, в Англії часто пишуть пости, виносять на публіку проблеми в особистому житті чи житті міста, щоб отримати цінну пораду, підтримку і іноді, донести до громади якусь проблему. 4. За дитсадки не впевнена, де краще. Завжди думала, що денний сон є дуже корисним для здоровя дитини, і тривалі прогулянки. Ми після дитсадка ще до ночі гуляли на дитячих майданчиках. А в Англії дітям забороняють спати вдень, а якщо дитина і вирубиться, що просять розбудити через 15 хв, потім дітей забирають додому і вкладають вже в 18 чи 19 спати, а а батьків є час для себе. Це круто.
капец то дитину будять в садку, щоб мама її вклала 18:00 чи 19:00 і був вільний вечір?)))) дивно
не брати без дозволу чуже!! Звичка красти - це одна з найгірших речей, які дістались українцям з совка, де було усе навколо нічиє, а значить ’моє’. Це надзвичайно ускладнює життя в Україні. щоб зберігати своє майно - потрібно будувати кругом височенні потворні огорожі, платити охоронним фірмам, встановлювати сигналізації, думати хто подивиться за будинком - поки ти на пару днів в санаторій з´їздиш, велозамки вагою дві тонни, решітки на вікнах. Навіть алюмінієву миску в селі надворі не залишиш на ніч - вкрадуть і здадуть на металобрухт. Наскільки життя простіше в країнах, де поважають приватну власність.
Я живу зараз не запираючи вхідні двері, можу залишити електровелосипед на цілий день на парковці і піти на роботу, в моєму будинку є магазин самообслуговування без продавця і касира. А в величезному шопінг-моллі в якому я працюю немає охоронця
Незламна Україна• 18 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
И главное люди спокойно закажут доставку и им плевать что курьер, по дождю, в воскресенье будет ехать на велосипеде
сладкий_ноябрь• 18 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Я скрізь бачу в парках і не тільки, безкоштовні пакети біля смітників. Спеціально для того, щоб прибирали за тваринами.
Ответ дляДа Щас же
угу, в Италии собачьим говном все улицы загажены. Украина в сотню раз чище. Европа - она разная
Плету интриги• 18 августа 2024
Ответ дляKURIS
Вообще я уже не раз слышала мнение что с дневным сном в совке затянули, а привычка осталась. Тут, в Германии, была лекция о том как поддерживать психическое здоровье во время войны и между слов говорили, что дневной сон сильно затянут. И речь даже не о 6 или 7 часах вечера, а чтобы хоть в 9-10 уложить.