Просто каралева• 18 августа 2024

Де винаймати житло якщо чистий дохід 15 тс.

Впо. Жінка і дитина
На західній скромне 7-8 , Одесса 5-6 але там наче життя дорожче
Яку область би ви обрали?
долой_лама• 18 августа 2024
Шукала б крашу роботу
автор Просто каралева • 18 августа 2024
Дитина підліток, школярка
Кручу хвости• 18 августа 2024
Работа удалённая? Или это вообще пассивный доход и необходимости нет работать там, куда переедете?
автор Просто каралева • 18 августа 2024
Ответ длядолой_лама
Шукала б крашу роботу
А ви мабуть в Києві живете?
Трохи відірвані від реальності
Багиня• 18 августа 2024
Вас тут зараз змішають з *івном. Ми ж не люди вважаємося з такими зарплатами.
Шукаю трусики• 18 августа 2024
Одесса моя любовь и мой выбор.
автор Просто каралева • 18 августа 2024
Ответ дляКручу хвости
Віддалена
Зайченя• 18 августа 2024
Я б обрала Київ. Тут можна найти житло за 7-8 тис, і зарплатню вище 15
Даха-сваха• 18 августа 2024
На дом риа или олх поставьте фильтр по цене, и смотрите варианты. Цены, конечно, не низкие. У вас удалённая работа? Может не областные центры смотрите
автор Просто каралева • 18 августа 2024
Ответ дляБагиня
Порадниця віртуальний світ. А я живу в реальному, і бачу які у людей доходи.
Ноунэйм• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
А ви мабуть в Києві живете?
Трохи відірвані від реальності
Шо ж вам киевляне жизни то не дают?
Незнакомлюся• 18 августа 2024
Селище в Вінницькій області
Мамин тріль• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
А ви мабуть в Києві живете?
Трохи відірвані від реальності
В Києві повно людей які отримують такі зарплати. Це на цьому форумі деякі індивідууми відірвані від реальності. Війна у розпалі, ескалація, але ж роботи з кращими зарплатами - хоч відбавляй.
Банка з медом• 18 августа 2024
Маленькі містечка шукати, якщо робота віддалена ( бо перспектив там особливо ніяких, зате житло недороге)
Невісточка ж• 18 августа 2024
Жмеринка,однуху за 100$ можно снять
Попова Юлия• 18 августа 2024
Знайомі ВПО знімають в Черкаській області, 3-4 тис., місто Чигирин.
автор Просто каралева • 18 августа 2024
Ответ дляДаха-сваха
Та я ж так і вивчаю ринок. От і надибала що в Одесі дуже привабливі ціни на оренду, і немає зашкварних вимог як трохи західніше.
Аюшка• 18 августа 2024
Ответ дляЗайченя
В Киеве реально аренда сейчас 7-8 тыс с нормальными условиями проживания?
долой_лама• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
А ви мабуть в Києві живете?
Трохи відірвані від реальності
Так,і маю купу знайомих ВПО.Знайшли роботи з гідною зарплатою.Перший рік/півтора винаймали в передмісті житло.На роботу електричкою або маршрутками.Зараз приблизно половина вже в Києві,іншим подобається передмістя,лишились там.
Ноунэйм• 18 августа 2024
Ответ дляБанка з медом
Житло то і недороге, але комунальні в рази дорожчі чим в більш менш великих містах. Та і продукти дорожчі. Бо нема конкуренції магазинів , як в великих містах.
Бараболька• 18 августа 2024
Если работа удаленная, то искать дом в селе. Бывает, что ВПО пускают жить за коммуналку (мы так жили). Или снимать в городе комнату в общаге или в квартире. В Киеве бывают комнаты по 3-4 тысячи грн, на двоих места хватит.
Апофиозная• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Віддалена
Тоді десь в селі або смт, але щоб була мінімальна інфраструктура.
Зайченя• 18 августа 2024
Ответ дляАюшка
Зависит от того,что для вас нормальные. Если хотите новострой, первую сдачу и по, то нет, за 7 тыс такое не снять. А хрущевки в спальниках- вполне.
автор Просто каралева • 18 августа 2024
Ответ дляБанка з медом
Мені бажано перспективи. По перше розвиток і дозвілля для дитини, наявність мереживних магазинів ( бо в них ціни нижчі і розпродажі).
І треба , якщо втрачу роботу, відразу шукати по місцю
Чумачечая_• 18 августа 2024
М Боярка, Київська обл, є все для дозвілля,квартиру можна зняти за 5-7 тис грн
Є де працювати
автор Просто каралева • 18 августа 2024
Ответ дляАюшка
Мені б умов потрібно два нормальних спальних місця, газ, пральна машина , бойлер і якісний інтернет. Ремонт 90 влаштує
Кручу хвости• 18 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Вот учитывая последний пункт - лучше Одесса. И ещё посмотрите пригороды Киева.
долой_лама• 18 августа 2024
Ответ дляМамин тріль
Якщо люди не хочуть щось змінити в своєму житті,покинути зручне місце роботи,де вони б´ють байдики все життя,то хай далі чекають на великі зарплати.
автор Просто каралева • 18 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Так, я зтикнулась з тим що в маленьких містечках просто зашкварні ціни в магазинах. Якась Сарма для миття посуду 70 грн
автор Просто каралева • 18 августа 2024
Ответ дляЧумачечая_
Є де працювати
Дякую!