Цветов Мне срочно• 18 августа 2024

Є сенс рівняти зуби? 45 р.. встановлення імпланту, стоматолог порадила порівняти

Якщо зараз встановити імплант то потім не порівняю
Хто в такому віці рівняв зуби, вони назад не «приїхали»?
Не за Будка• 18 августа 2024
А попередив, що після рівняння випадуть зуби без нервів?
Леди_на_драндулете• 18 августа 2024
Там же ретейнеры потом ставят пожизненно. Я в 33 носила, прошло 3 года, все на месте, ничего не едет. Но если ситуация не критичная - не ровняла бы
Всюди влазю• 18 августа 2024
На них в встановлюють ретейнери пожиттєво, саме щоб не їхали назад
автор Цветов Мне срочно • 18 августа 2024
Ответ дляНе за Будка
Ви серйозно? Не казав?
В мене 9 зубів без нервів…
Напишіть хтось правду
Від лікаря не можливо витягнути правду
Печальки.нет• 18 августа 2024
Потгм другие проблемы вылазят
Врачи многое не договаривают
Я вот тоже в разбумьях ставить коронку или нет, врач говорит если нервы удалили, то коронку ставить
У меня без нервов несколько зубов, это что же на все коронки ставить... бред какой то
Не за Будка• 18 августа 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ви серйозно? Не казав?
В мене 9 зубів без нервів…
Напишіть хтось правду
Від лікаря не можливо витягнути правду
Звичайно серйозно. Теж мені радили, вивчила це питання.
Не за Будка• 18 августа 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ви серйозно? Не казав?
В мене 9 зубів без нервів…
Напишіть хтось правду
Від лікаря не можливо витягнути правду
Проконсультуйтесь ще в когось і не бійтесь задавати питання.
Шеллар• 18 августа 2024
Не рипалась би в цю сторону. За п´ять десятків років організм призвичаївся до того, що є, а я не призовий сенбернар, щоб хтось в рот заглядав.
Телепузик• 18 августа 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ви серйозно? Не казав?
В мене 9 зубів без нервів…
Напишіть хтось правду
Від лікаря не можливо витягнути правду
Автор, в 45 лет уже не нужно трогать ничего, что не ухудшает качество жизни.
Кукусикиииииии• 18 августа 2024
Ответ дляНе за Будка
неправда
Кукусикиииииии• 18 августа 2024
Ответ дляТелепузик
и повзти в бік кладовища?))
Тобто якщо ти хочеш краще виглядати в 40 років, то краще це залишити мрією і доживати так, як є?)
Байрактара• 18 августа 2024
Я щойно тут писала, що моя племінниця не радить ставити після 40 років. Є ризик, що зуби без нервів взагалі не витримають процедури. Також з віком є ризики якихось інших хвороб, але я не пам´ятаю що то за хвороби.
Ортодонт часто не кажуть про це, бо то вже не їх зона відповідальності.
Телепузик• 18 августа 2024
Ответ дляКукусикиииииии
и повзти в бік кладовища?))
Лучше голову иметь на плечах и понимать, что в организме уже происходят возрастные изменения, которые тянут за собой проблемы со здоровьем. И этих проблем самостоятельно добавлять не нужно. Если, конечно, мозги есть
Кукусикиииииии• 18 августа 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ви серйозно? Не казав?
В мене 9 зубів без нервів…
Напишіть хтось правду
Від лікаря не можливо витягнути правду
ніякі зуби не випадають, якщо немає інших причин для цього.
Зуби без нервів важче рухаються, ніж живі. Це може дещо ускладнити процес.
Щоб нічого не повернулось-розвернулось після лікування ставлять пожиттєво ретейнери.
Перед втсановленням брекетів роблять КТ щелеп, щоб оцінити сустави і інші моменти. Якщо невелика кривизна, то це будуть мінімальні зміни.

Але звісно треба гарного ортодонта.
Снегопадка• 18 августа 2024
Вислухала багатьох, не наважилася у свої 45. Це стоматологи так райдужно малюють картину. А прийшла до ортодонта, гнатолога - вони бояться брати відповідальність. Мовляв, тут весь суглоб неправильно працює, можна нашкодити. Хоча, можливо, у Вас простіша ситуація.
kissaniya• 18 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
Потгм другие проблемы вылазят
Врачи многое не договаривают
Я смысла коронок не понимаю. Сейчас полимеры по твёрдости как те коронки. Ну смысл?
Печальки.нет• 18 августа 2024
Ответ дляkissaniya
А что такое полимеры? Дороже?
Ответ дляСнегопадка
Тобто треба йти показувати тим Кт суглоба?
А потім лікар каже чи варто лізти?
Ответ дляПечальки.нет
А что такое полимеры? Дороже?
Полімери це мабуть пломба
Печальки.нет• 18 августа 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Полімери це мабуть пломба
Ааа, поняла
Кукусикиииииии• 18 августа 2024
Ответ дляТелепузик
любая медицинская процедура несет риски, и с возрастом действительно многие риски увеличиваются.
Рожать после 40 тоже не так уж и безопасно, но во всем цивилизованном мире рожают и все ок. Это вопрос выбора, и всегда надо взвешивать все за и против. Кому-то очень важен внешний вид, он готов рискнуть, а кто-то всю жизнь с кривыми зубами и даже не задумывался об этом.
И то и то нормально.
kissaniya• 18 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
А что такое полимеры? Дороже?
Пломбы полимерные. Из них что хочешь можно слепить, налепить
Телепузик• 18 августа 2024
Ответ дляКукусикиииииии
И то и то нормально.
Во всем мире рожают и далеко не у всех все ок. Точно так же как и с остальными медицинскими вмешательствами.
Ответ дляkissaniya
Та нє мабуть
Не може бути щоб пломба і коронка була однакова по міцності
А для чого тобі лікарі кажуть ставити коронки
Телепузик• 18 августа 2024
Автор, по теме - мой первый муж - хирург. Его любимая фраза - самая лучшая операция та, которая не состоялась. А у возрастных пациентов- тем более
Цигарний шланг• 18 августа 2024
Ответ дляkissaniya
Сенс коронок в тому, що будь який полімер дає усадку і якщо пломба велика, то під час усадки матеріалу можуть не витримати стінки зуба і розколотися. І тріщина може піти аж до кореня, а тоді тільки видалення і імплант
Alex_Kri• 18 августа 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Та нє мабуть
Теоретически, может, но тогда надо придать форму коронки (хотя бы экваторной). Но отполировать так не получится.
Ответ дляТелепузик
Дякую вам за прямоту
Боже я жалію що я не отримала медицинську освіту.. я не знаю як має бути вірно, куди лізти перероблювати а куди краще взагалі не вміщувати т
От мені сказали шо треба зуби рівняти - я вже не сплю ночами і шукаю гроші
Кукусикиииииии• 18 августа 2024
Ответ дляТелепузик
конечно, я же об этом и пишу.
Для кого-то брекеты и в 20 будут иметь последствия. А кто-то будет доволен результатом и в 45.
Телепузик• 18 августа 2024
Ответ дляКукусикиииииии
конечно, я же об этом и пишу.
Ещё раз: количество тех, у кого медицинские вмешательства пройдут без последствий- обратно пропорционально возрасту