іронічна антитеза• 19 августа 2024
Подарунок хлопчику на пів року.
Дівчата, порадьте, будь ласка, що можна подарувати хлопчику на пів року(в період новорічних свят, я думаю в вересні щось замовити з зарубіжних сайтів, щоб до Різдва дійшло), точно не гроші і не сертифікат (родина зовсім не бідує) в районі 100 +-евро. Іграшки, одяг, що краще? Треба сентиментальний приємний подарунок, родина забезпечена, просто як комплімент малюку. Як іграшки, то які цікаві і доречні на цей вік? Дякую🤍
Царевна в уггах• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
А на пів року? Як то цікаво буде хоч на місяц вже добре, бо я розумію то зовсім маля. Чи краще все ж для батьків робити, щось типу фемелі лук для фотосесії, щоб пам´ять була? Бо умовно б була дівчинка, я б купу варіантів придумала типу прикраса якась, що як виросте, то буде носити, для хлопчиків 0 думок
Тоді шукайте брязкальця на візочок.
Все інше в цьому віці ще рано
Але розумійте, що ці іграшки взимку навряд будуть на візочку.
Для луку на фотосесію замалий бюджет.
Ніхто не буде миттєво самостійної докупати ще одежу до ваших футболок/светрів
Все інше в цьому віці ще рано
Для луку на фотосесію замалий бюджет.
Альфред Шнитке• 19 августа 2024
Якщо хочете щось сентиментальные, то даруйте книги. Батьки читають дітям, а є багато милих книг. В тому числі про зиму та Різдво. У нас є такі подаровані і завжди тепло, коли беру їх до рук. Що стосується іграшок, то можете дарувати шуршалки, дзижчалки, піаніно маленьке, іграшки на підвісах.
Можна щось типу Ноєвого ковчегу або пірамідку, але це вже на виріст буде.
Альфред Шнитке• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
З іграшок я ще на таке дивилась
Не даруйте дуже великі іграшки. Батькам головоломка як це все потім тулити в дитячу.
Губи до вух• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Друзі іноземці,вишиванки дарувала їм ще 5 років тому на 1 річницю))) Дитині на пів року(бо швидко росте) таке дарувати думаю не дуже доречно
Для вас не доречно, але ж діти теж мають вишиванки. Це ж просто сорочечка з мінімальною вишивкою. До того ж, їх шиють трохи на виріст. Але якщо це іноземці, то справді ні до чого їм наша вишиванка
Карусель-весель• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Боже, дякую вам величезне, я на схожого слоника з фото 3 дивилась якраз. В 6 місяців цікаво буде?
В 6 месяцев ребенку практически ничего не интересно, максимум погремушки. В этом возрасте подарки дарятся наперед с запасом по возрасту или что-то полезное для ухода за ребенком.
Забрала і не сказала• 19 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ви так хотіли пожартувати? У вас немає близких друзів, які люблять так само вашу дитину як і вас?
Є щось по темі сказати? Які іграшки цікаві дитині в пів року?
На Харизме Jacadi французский бренд классные вещи.
Citybirds - тоже много брендов классных mini rodini, tinycottons, bobo choses.
Helen marlen outlet на сайте много одежды классной, люкс бренды по приемлемой цене, там же и грызунки классные из каучука на ручку одеваются они, я малому покупала у них.
Игрушку Furreal вырастит будет играть.
іронічна антитеза
• 19 августа 2024
Всім дякую за конструктивні поради, дещо вже придивилась, буду з того обирати . Ще раз дякую❤️