Зоряний Шлях• вчера в 14:31

Який краще вибрати велосипед для 2х річного хлопчика?

Фото додаю
Стрибну в гречку• вчера в 14:35
Если беговел, то легкий. Если ребенок не активный, он может и на легком не ездить. Трехколесный - это не велосипед, это коляска-одоробло. Хорошие трехколесные - немецкие, там правильная геометрия и легко крутятся педали.
Шалена невинність• вчера в 14:35
Все залежить від вашого хлопчика.
Мої діти з 1,5 на біговелах страйдер.
Ворона• вчера в 14:38
Из этих - никакой бы не брала
У нас есть такой беговел - он тяжелый, купили Киндерарафт 3в1 - ребенку очень зашел
Двухколесный велосипед еще рано
А велик на 3 фото - для меня вообще непонятно для чего такое создали, ребенок на нем ездить не будет сам, тогда лучше коляска
Шалена невинність• вчера в 14:41
Ответ дляВорона
Из этих - никакой бы не брала
Двухколесный велосипед еще рано
Як на мене, то це те ще одоробало і не предназначений на довго, максимум на 1-1,5 року.
А нормальні біговели з 1,5 до 5 років, ростуть разом з дітьми
Ворона• вчера в 14:44
Ответ дляШалена невинність
Что именно одоробало?
Бутерброд з ікрою• вчера в 15:10
Только не третий. Беговел хорошая идея.
Шалена невинність• вчера в 15:20
Ответ дляВорона
Что именно одоробало?
Ваш бігове 3 в 1
Ворона• вчера в 16:46
Ответ дляШалена невинність
Ваш бігове 3 в 1
😂😂😂😂 ааааа, ну вам-то виднее, что моему ребенку нравится, а что нет
Я беговел покупаю на 1-2 сезона, но если вы хотите раз и на всю жизнь, то да, этот не подходит
Шалена невинність• вчера в 17:12
Ответ дляВорона
То не біговел, бо одоробало
Якісні бвговели ростуть разом з дитиною до 116 зросту.
Там два сідла різних за розміром і два підсидільних штирі.
Тому так, дитина їздить на ньому не один сезон.
Мало того, такі біговели можна відрегулювати під ріст дитини, а не їздити на одобобалі з напівзугнутими
Ворона• вчера в 18:43
Ответ дляШалена невинність
То не біговел, бо одоробало
Беговел это не муж, его не надо раз и на всю жизнь выбирать. 1-2 сезона и новый можно купить, а не пытаться сделать из говна пулю. Сэсэр уже давно распался, а вы как-будто в нем до сих пор живете
Шалена невинність• вчера в 18:46
Ответ дляВорона
От ви намагаєтесь саме з гівна зробити пулю, купуючи такі одоробала дітям.
А ті, хто орієнтується на якість, купують якісні біговели, які саме призначені для активної їзди дитини, та забезпечують комфорт, безпеку та правильність їзди.
Ще й ссср приплели… це мабуть від нехватки аргументів