Мрії у вирії• 19 августа 2024
На яких український сайтах продати свої написані тексти та статті?
На російських уже неможливо це зробити. кажуть, з початку війни. Також маю методичні напрацювання, продаю на сайті "Всеосвіта", буває купують. Де ще можна підзаробити онлайн? На кабанчику шалена конкуренція. рідко виходить взяти якесь замовлення. але що стосується саме копірайтингу, чи є український сайт, щоб продати вже готовий власний текст?
УжеВотДа• 19 августа 2024
Ви ж краще знаєте, для якої аудиторії пишете. Є профільні журнали. Можливо, їм буде цікаво співпрацювати
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляУжеВотДа
я писала на замовлення в темі , де я щось розумію. Тобто на різну тематику. Не знаю, куди саме писати, український копірайтинг глухий
интайм_не_предлагать• 19 августа 2024
На русских сайтах тоже можно как-то продавать. Девочки работают, выводят деньги какими-то сложными схемами. Но идёт потеря на курсе.
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
нельзя( Хотела перечислить деньги на баланс, чтобы выложить статью-банк отказал.
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляМизимец
Йдіть в логістику. Це зараз друге айті. Всі туди ломляться.
колись при вступі думала, але не розуміюсь в цьому
Мизимец• 19 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Там з нуля вчаться, як правило.
интайм_не_предлагать• 19 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я спрошу как они выводят. Ещё полгода назад выводили как-то через Казахстан.
Катастрофа• 19 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Слухайте-слухате, авторе, поради, як з країною-терористом працювати. Потім в СБУ поясните, хто вас і за які такі послуги фінансує.
Матрьохи, гайда рукаліцо ставити! ФАС!
Ну що ви, мамо!• 19 августа 2024
Ответ дляМизимец
Ломляться - це з ’Порадниці’? Ви про теми, які нещодавно створювали?)
Не бачу сплеску в цій сфері ніякого.
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Матрьохи, гайда рукаліцо ставити! ФАС!
А їсти що, вибачте? Якщо український торгових маркет-плейсів і послуг майже немає?
Катастрофа• 19 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Можете ще машини військових попалити, там наче ФСБ більше платить, ніж за статейки. Ви ж їсти хочете.
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
А це до чого? Що у вас в голові?
Катастрофа• 19 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
А це до чого? Що у вас в голові?
А що у вас в голові — з кацапами співпрацювати??? Третій рік війни… Це ппц!
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Мені треба хоч десь підробити. Українського нічого толкового нема, це моя провина?Газ тоді вимкніть російській і половину речей і продуктів
Катастрофа• 19 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Ждун детектед!
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Ждун детектед!
А по темі? Дайте посилання укр сайту,щоб десь підзаробити
Катастрофа• 19 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Ждунисі допомагати? Та ну. Йдіть путін памагі кричати, раптом допоможе.
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Хворе. Мені важлива їжа на столі, а не оці лозунги про агресорів.
Катастрофа• 19 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
За шматок ковбаси кацапам підмахувати — ну ви можете пишатись собою.
Альфред Шнитке• 19 августа 2024
Авторе, всі статті зараз пише чат gpt. Абсолютно безкоштовно. Тому навряд чи ви щось подзаробите у цьому.
І порада, якої ви не питали, - вивчайте AI. Зараз вже багато безкоштовної інфи у мережі
интайм_не_предлагать• 19 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Матрьохи, гайда рукаліцо ставити! ФАС!
Не соглашусь. Фирма, на которую работают девочки, против войны. Владельцы ещё 24 февраля 2022 обозначили свою позицию. Девочки и донатят с этих денег. Кто же виноват, что мамам в декрете очень сложно прожить на выплаты по уходу за ребёнком.
интайм_не_предлагать• 19 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Вы бы лучше автору дали ссылку на украинского заказчика, чем выгуливать тут своё белое пальто
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Газ выключи российский для начала
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Клрірайтером можна заробити,і я це роблю. Чат ніколи не напише краще за людину
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Всі статті замовниками завжди перевіряються на використання чату джпті і рерайту онлайн. І наукові роботи теж
Альфред Шнитке• 19 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
ну тоді мені цікаво: якщо ваші статті вже хтось купував, то чи можна їх повторно продавати? чи у вас ще не розпродані є?
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Можу, я автор.
Альфред Шнитке• 19 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Можу, я автор.
я за те, що вони вже десь використовувались
Мрії у вирії
• 19 августа 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Не проблема