Морковна• 20 августа 2024

фоп як часто бувають проблеми із зарахуванням на рахунок

Вітаю) суть питання в чому
ФОП, як часто у Вас не зараховуються гроші на розрахунковий рахунок ФОП з оплатою на iban/карту-ключ до рахунку? Раніше проблема була ну може 1 раз за рік, все знаходилося, але в останні 2 тижні вже друга ситуація, що клієнти кажуть відправили кошти, а їх більше доби немає

Ситуація №1 - клієнтка відправила кошти міжбанк, операція успішна, квитанцію дала, реквізити в ній вірні заповнені. 10 днів пройшло, так і не надійшли. В підтримку привата зверталася, просили, щоб повідомили унікальний код операції для пошуку в міжбанківській системі, клієнтка так і не надала його, хоча просила декілька разів і зараз вже не відповідає. З її слів операція успішна, кошти не повернулися. Товар був відправлений зразу, бо сподівалася, що все-таки дійдуть. Вже очі закрила на цю ситуацію, бо сума маленька, сподівалася, що вирішиться все-таки.

Але - ситуація №2 - зі слів клієнтки вчора оплачене замовлення близько 5 години. Гроші так і не зарахувалися. Прошу надати квитанцію, який спосіб поповнення - тиша. Замовлення комплексне, сума не маленька, вже навчена попередньою ситуацією, нічого до зарахування не відправлю.
Мені вже здається, що це вже став новий спосіб шахрайства у людей, не дивлячись на позитивні відгуки до цього
Соня-сонятко• 20 августа 2024
Это не проблема перевода, а вас разводят. Отправка только после зачисления денег.
Глаза_в_3_карата• 20 августа 2024
оплату можна відмінити. зробити квитанцію а потім відмова від платежу
мені зустрічалось взагалі, в фотошопі рехтували квитанції. шрифт відрізнявся, але клієнти нагло доказували-що вони мене не розводять як лоха
ЗдесяЯ• 20 августа 2024
Квитанцію не складно зробити. Запитуйте по номеру операції у менеджера свого банку.
автор Морковна • 20 августа 2024
всім дякую за відповідь) так і думала, що в першому випадку просто розвели і потім чи відкликали платіж, чи квитанцію підробили
Там міжбанк був, тому менеджер банку не може відслідкувати по просто номеру квитанції, просили додатково код міжбанківської операції, але клієнтка його не дала

Другий випадок взагалі думаю, що ніхто не платив, бо з оплатою тягнуть 5й день, раз на день з´являючись з якоюсь відповідю
Короче, не дивлячись на позитивні відгуки від інших продавців, треба нікому не довіряти
Копуша• 20 августа 2024
А отримання коштів саме на ключ-карту а не на р/р це не порушення?
SLEEP-TEX• 20 августа 2024
У мене за весь час проблем з міжбанком не було. Оплату приймаю на рр в приваті.
Тільки одного разу досить велику суму (близько 20 тисяч) клієнти відправили на мій рр через касу Нової пошти. Я товар віддав, а гроші ще днів 4 чекав, кілька разів телефонуючи на Нову пошту. У них якийсь страшний затуп був.
автор Морковна • 20 августа 2024
Ответ дляКопуша
у мене є прро, тому за це не хвилююся
автор Морковна • 20 августа 2024
наговорила на другу клієнтку, а гроші дійшли щойно
поповнювали через тов контрактовий дім, тому добу і блукали
дякую всім
бЭйбА• 20 августа 2024
Ответ дляКопуша
Не порушення, але тоді треба фіскалізувати
Бринзолетта• 20 августа 2024
У мене три різних клієнти оплачували з ПУМБ на айбан Приват, всі три платежі не пройшли, саме з цього банку. Тепер запитую який банк(
МадамОхмури• 22 августа 2024
Ответ дляБринзолетта
А у чому причина? Що банк каже?