ФруктЕщеТот• 21 августа 2024

Питання до бухгалтера. "ФОП без ведення бухгалтерського обліку".

На прохання виплатити орендну плату на надані реквізити банківські орендар відповів, що він веде підприємницьку діяльність без ведення бухгалтерського обліку, тому не має можливості перерахувати її на розрахунковий рахунок. Поясніть, будь ласка, як таке можливо.
Файна цьоця• 21 августа 2024
А як він хоче сплачувати орендну плату? Це собі щось ʼженеʼ орендар. Він може сплатити вам на рахунок, як готівкою через банк, термінал і т.д, так і безготівкою з свого рахунка ФОП на ваш
anzzem07• 21 августа 2024
Нехай оплатить з фіз карти або через касу банку, для чого вам знати його нюанси роботи законні чи ні
Будьте так ласкаві• 21 августа 2024
бред какой-то
в любом случае ему ничего не мешает оплатить через кассу банка
Katelove• 21 августа 2024
То він мабуть не дуже розбираєтся. З простої картки на фоп все дуже легко робится.
Оно само купилось• 21 августа 2024
Он может оплатить через терминал.
Предложите ему.
Или через универсальную карту Приват.
Он, наверное, боится, что отследят регулярность одинаковой суммы и у налоговой появятся вопросы.