Доброго дня, підкажіть,хто стикався. Яким чином перевести кошти в росії? Про відповідь "ніяк" знаю, але й знаю, що якось люди отримують.
як це роблю я і мої знайомі - в ТГ багато таких груп, ми переводимо через одного вже перевіреного хлопця. Грівну на рубль - по курсу 1 к 2, т.е. 1000 грн = 2000 руб. Рубль на грівну по курсу 1 к 0,43, т.е. 1000 рублей = 430 грн.
Якщо вам дійсно це потрібно, пішить у лічку, дам його контакт.
Назагал не буду, хз що тут за тіпочки ))))
дякую аж підскакую• 20 августа в 13:47
Через посредников в тг.
С той стороны кидают посредники деньги на рф карту, а посредник вам на укр карту
Курс определяет посредник