СкиниУскачи!• 20 августа 2024

Раптово почала дратувати чоловіка. Як не намагалась змінитись - все не так.

Раптово і їм я гучно, і читаю книжки нецікаві, і мінет роблю погано, і обнімаю не так, як він хоче, і подарунок поганий.
Просто зустрічаємось, не одружені
Ну ниче се• 20 августа 2024
Цей зламався, шукайте іншого

Пампушечка• 20 августа 2024
Депресія у нього.
Один із варіантів
Голена блондинка• 20 августа 2024
Запомните одно святое правило. С вами все нормально! Это с ним что-то не так. А когда вот так сразу ВСЕ ему не так, то шерше ля фам)
миссАрфография• 20 августа 2024
100 из 100 что появилась та, с которой он вас сравнивает. Старо как мир, классика-(
Этожзвяздаяегообожаю• 20 августа 2024
Від такого треба іти.
В гости звали?• 20 августа 2024
Є інша
Мудрецыха мира• 20 августа 2024
а больше всего раздражает ваше желание подстроиться и угодить
Царевна в уггах• 20 августа 2024
Нехай покаже,як правильно робити мінет
Попразендовна• 20 августа 2024
Автор, мила, з Вами все так! Навіть не думайте собі оте за правду приймати!!!

Homom• 20 августа 2024
Ответ длямиссАрфография
Блин мужчины такие предсказуемые.
Причем такое поведение характерно всем самцам данного вида. Как только появляется другая женщина, у всех начинаются одни и те же симптомы как под копирку.

Автор, ищите соперницу (((
Ліплю вареники• 20 августа 2024
Значит кто-то паралельно делает минет ’так’
Області пітьми• 20 августа 2024
Шерше ля фам
Барвіночка• 20 августа 2024
Ищите подругу
Девальвация• 20 августа 2024
готовите, минет делаете еще и книжки читаете - мой про это и не мечтать не смеет, он @хуел у Вас что-ли?
Гола з конопель• 20 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
100%
Королева спама• 20 августа 2024
Тут два варіант - намагатись далі змінитись, підлаштуватися, наступивши собі на горло, наплювавши на свої бажання. Або послати нахер, хай сам собі смокче
Гола з конопель• 20 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
якби в нього було бажання продовжити стосунки і змінити шоб було так, то був би діалог, а так претензії на рівному місці - є інша, виводить авторку на конфлікт, шоб вона була ініціатором розриву. бо чоловікам зазвичай в такій ситуації бракує мужності і чесності сказати прямо «є інша, тебе розлюбив, давай розійдемось».
Броніки для Моніки• 20 августа 2024
Любовница возможно есть (
Дама_с_караваем• 20 августа 2024
Как долго встречаетесь?

Сиамская сороконожка• 20 августа 2024
от би він в мене прокинувся якось зранку і бац- в блоку. без пояснень. люблю дивувати