СкиниУскачи!• 20 августа 2024
Раптово почала дратувати чоловіка. Як не намагалась змінитись - все не так.
Раптово і їм я гучно, і читаю книжки нецікаві, і мінет роблю погано, і обнімаю не так, як він хоче, і подарунок поганий.
Просто зустрічаємось, не одружені
Голена блондинка• 20 августа 2024
Запомните одно святое правило. С вами все нормально! Это с ним что-то не так. А когда вот так сразу ВСЕ ему не так, то шерше ля фам)
миссАрфография• 20 августа 2024
100 из 100 что появилась та, с которой он вас сравнивает. Старо как мир, классика-(
Мудрецыха мира• 20 августа 2024
а больше всего раздражает ваше желание подстроиться и угодить
Попразендовна• 20 августа 2024
Автор, мила, з Вами все так! Навіть не думайте собі оте за правду приймати!!!
Ответ длямиссАрфография
Блин мужчины такие предсказуемые.
Причем такое поведение характерно всем самцам данного вида. Как только появляется другая женщина, у всех начинаются одни и те же симптомы как под копирку.
Автор, ищите соперницу (((
Девальвация• 20 августа 2024
готовите, минет делаете еще и книжки читаете - мой про это и не мечтать не смеет,
он @хуел у Вас что-ли?
Гола з конопель• 20 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
100%
Королева спама• 20 августа 2024
Тут два варіант - намагатись далі змінитись, підлаштуватися, наступивши собі на горло, наплювавши на свої бажання. Або послати нахер, хай сам собі смокче
Гола з конопель• 20 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
якби в нього було бажання продовжити стосунки і змінити шоб було так, то був би діалог, а так претензії на рівному місці - є інша, виводить авторку на конфлікт, шоб вона була ініціатором розриву. бо чоловікам зазвичай в такій ситуації бракує мужності і чесності сказати прямо «є інша, тебе розлюбив, давай розійдемось».
Сиамская сороконожка• 20 августа 2024
от би він в мене прокинувся якось зранку і бац- в блоку. без пояснень. люблю дивувати